TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хер Искендер Паша @pashaiskender
#reach: 59100   ( 449th )
#followers: 6619   ( 339th )
#1
Заследете ме нов сум. https://t.co/YYfcWR6tTE
11ReTweets62Favorites·Details
#2
Дечки Грцијa имa oкoлу 10 милиoни жители, ние сме oкoлу 2 милиoни, oни oд нaс ебaнo се плaшaт дa не сме им oкупирaле теритoрии.
10ReTweets25Favorites·Details
#3
А може овие што се убија од гракање дека ќе си одат од Македонија да си одат конечно?
10ReTweets25Favorites·Details
#4
Најинтересни се женскиве што се палат абе за маживе подитно војска итн.
Добро тогаш и вие жените подитно научете домакински работи а не да љокате бетер од хронични алкохолици.
9ReTweets27Favorites·Details
#5
Како се гледаат Скопјани:
Скопјани се гледаат како gragjani, они се космополити, eno opsestfo za site, они ги сакаат сите луѓе, не делат по раса, вера, националност, но ги мрази сељачиштата од провинција, бидејќи им ја земаат работата а они имаат завршено родови студии.
6ReTweets33Favorites·Details
#6
ВМРО од моето детство / ВМРО од твоето детство https://t.co/cBYka9eqcp
7ReTweets25Favorites·Details
#7
Kako se vika sestra na grcki?
- Nea ebes hahahaha
7ReTweets21Favorites·Details
#8
Решение за политичари. https://t.co/7wAz8vuUbC
7ReTweets18Favorites·Details
#9
Генгста рап од моето детство vs генгста рап од твоето детство https://t.co/a27zpDGv68
5ReTweets21Favorites·Details
#10
Ми се оди некаде сам на одмор, ама она ептен сам.
7ReTweets13Favorites·Details
#11
Забранета љубов е кога она е мирна и повлечена, а ти си битанга и клошар тежок, татко си петарда и нормално не сака ќерка му со таков да е, ама ќеркава не слуша и наебува и после станува најголема ороспија.
5ReTweets14Favorites·Details
#13
So e naibrso na sfet?
- Tsigan so tv
A pobrso?
- Sin my so dvd hauhahjahahaha
4ReTweets15Favorites·Details
#14
Полошо во животов не сум се осеќал а сум бил во доста тешки ситуации, на пример дополнителна по математика.
3ReTweets16Favorites·Details
#15
Kako se vika zenska so neti dava?
- Kurva hahahahah
4ReTweets10Favorites·Details
#16
Зaштo никoгaш не се крши Нoкиa 3310??
- Oти немa aпликaцијa резултaти.
2ReTweets14Favorites·Details
#17
Sto e razlika megju evrej i pica?
- Picata se jade hahaha
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Добро маќе ве поздравува шитерс фраери. https://t.co/10EVcCx3hW
3ReTweets9Favorites·Details
#19
Сакам сите да се собереме и на граџаните да им кажеме:
- WE TOLD YOU!
3ReTweets8Favorites·Details
#20
Kako se vika prviot cigan?
- Alfa Romeo hahahahaha
2ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Црнокосаcrnokosa123159
2Buçkoyelrambobtwo68
3Ненајаденact_a__fool66
4Лененаtravarka_54
5Vvvilaomnivila46
6Поглиачиsmoothmanmk40
7Нандоniceasshole139
8Игорче Развигорчеigor_rujo37
9Macedonian 🇲🇰👌🏻☀️macedonus37
10Vladimir Krstevski Makedonskivladokrstevski35