TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бен Квик @prilepcanecot
#reach: 71153   ( 287th )
#followers: 1944   ( 1650rd )
#1
Јас и шефицата кога земаме плата https://t.co/lrya0QwhKP
16ReTweets91Favorites·Details
#2
Дац го кладоја директор се испијани ја посра работата така че биди и со Боки 13 че се изеби со некој мајмун и тој че летни после
12ReTweets62Favorites·Details
#3
Полн џеб празна душа
14ReTweets28Favorites·Details
#4
Дома сум газда
Во кафана сум гостин
На работа сум шеф
На твитер сум пациент
7ReTweets48Favorites·Details
#5
Барем и во живо да си толку опасна колку што си со телефонот овде
7ReTweets27Favorites·Details
#6
8ReTweets24Favorites·Details
#7
Како да градиме соживот со албанците ко неам ебано албанка
6ReTweets29Favorites·Details
#8
На некои девојки има фали малку храброст а на некои многу памет
9ReTweets19Favorites·Details
#9
#10
Храбриот човек и кога губи е храбар
4ReTweets25Favorites·Details
#11
Вие со купените дипломи ја ебавте и државава и твитер 😀
6ReTweets17Favorites·Details
#12
Да ми препорача некој добра книга, за да се сликам ми е.
3ReTweets23Favorites·Details
#13
Затоа што си дупла шкорпија можиш два пати да ми го испушиш
5ReTweets17Favorites·Details
#14
Добро утро https://t.co/6uFbqyRXdl
0ReTweets31Favorites·Details
#15
Компот од сливи https://t.co/6WeZXP50tR
2ReTweets24Favorites·Details
#17
Оти бе лажите дека свети Валентин
4ReTweets16Favorites·Details
#18
Излегуваш со твитерџика веган ем нема да ебиш ем гладен дома че си појдиш 😓
3ReTweets19Favorites·Details
#19
Шо прајте да вибам стопанката ваша да вибам
4ReTweets16Favorites·Details
#20
Добро бе вие што сте по цел ден на тл работите нешто во животот или не
4ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1SheWolfubavtojnadada109
2Поглиачиsmoothmanmk57
3Џанселaurianna_j24
4Лубеничароlubenicaro23
5Son Оf а Preacher Мanvane_passenger22
6Дисперзијаdisperzija21
7Buçkoyelrambobtwo20
8САЛЕsale_bt_19
9Nikkinikki_e_117
10Василиса Прекраснаfilo_biblio15