TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ентропија @sanjalazanja
#reach: 49225   ( 650rd )
#followers: 2507   ( 1282nd )
#1
Научете си ги ќерките дека својата вредност не треба да ја базираат на тоа дали и колку еден маж ќе ја цени па макар и да е "вистинскиот" ✌ https://t.co/PnHPWtJ8gD
24ReTweets76Favorites·Details
#2
Среќа се ебам добро па нема да ми раскине ако лошо сум ја направила питата
9ReTweets49Favorites·Details
#3
Иам теорија дека сите што overly твоцкаат за имање груб бдсм секс уствари се многу ванила
9ReTweets32Favorites·Details
#4
Абе а ви текнува дека стававте сториња за да не ви го избришат инстаграм акаунтот? :))))))))))
8ReTweets31Favorites·Details
#5
Излегов од влада за да влезам во сестра ти
6ReTweets26Favorites·Details
#6
*се пушта хаштаг затоа што им било страв/срам да не бидат осудени од општеството ако кажат*
*биваат судени од општеството пошо кажале*

:)))
5ReTweets27Favorites·Details
#7
Добро бе гниди едни ви смета луѓето у ова мизерно државиче што се дрзнале да трошат пари за да принесат на трпеза среќно да си ги поминат празниците
0ReTweets40Favorites·Details
#8
Сакам дечко ми да си го крштева внукот и да се сликаме во црква пред иконите како го држиме внучето во раце и тоа профилна на фб да ми е
1ReTweets37Favorites·Details
#9
Сити мол е полн со тинејџерки со ајлајнер кои шетаат у кланови и праат гужва и this is what hell looks like
0ReTweets37Favorites·Details
#10
Сите сте прогресивни либерал4иња овде се дур девојче не пише твит за ебење :)
2ReTweets31Favorites·Details
#12
5ReTweets15Favorites·Details
#13
еден период у годината коа можат да си заборават на проблемите и да се среќни и вие најдовте да серете зошто се гужвале у маркети пари што трошеле па не ги трошат твоите пари сељачиште едно неизживеано
1ReTweets27Favorites·Details
#14
Среќен празник и на вас телма https://t.co/aukMYEqE3B
2ReTweets24Favorites·Details
#15
абе а ви текнува монк дека глумеше у деца шпиони тој чудниот со три глави израснати?
3ReTweets19Favorites·Details
#16
Ммм те молам продолжи да ми раскажуваш како ова само во Македонија го има ммм
2ReTweets20Favorites·Details
#17
во новата година влегов со зголемена самодоверба и намалена социјална анксиозност и си го осеќам убавото и така фино ми е да сум си јас 🎉
0ReTweets25Favorites·Details
#18
апропо моето нередовно јадење и губење килажа со другарките почнавме да праиме check in секое сабајле дали сме доручкувале за да не прескокнуваме оброци & honestly that's so pure i love them so much
0ReTweets24Favorites·Details
#19
А па опинок некој ваква ствар коа ќе шерне или па дека бил гејтс дропнал од факултет па се ко ете гледате овде вика дека не сум клошарче https://t.co/3cBRvILR7i
1ReTweets20Favorites·Details
#20
во новата година сакам убаво да испаѓам на слики
2ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Скорќеkapnkrk64
2ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni24
3Брусница Вејнthebatladym18
4Алегоријаalegorija16
5Хаклбери Фина 🌀katiestrummer15
6toshe xtoshex14
7Маркоortographia13
8Јанаjanagochevska13
9K-Real1krealdeal9
10Езерџијатаvasilevski249