TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д Бој © @sasajko
#reach: 48606   ( 653rd )
#followers: 7226   ( 286th )
#1
Ни фали карактер- Миркуловски, најискрен изјава од срце со солзи во очи.

Затоа сме на дереџево, фиромјани.
11ReTweets58Favorites·Details
#2
Многу вежбачи по теретани, ретко спортисти на отворено... чудна ствар е помодарствово.
11ReTweets29Favorites·Details
#3
Една огромна поука
* НИКОГАШ НЕМОЈ ДА СИ ДОБАР*
6ReTweets20Favorites·Details
#4
Љубоморна левел, неќе да и гледаат на кафе да не излезел дечко и.
7ReTweets16Favorites·Details
#5
Премиерлига е лига кај фудбалот го играат судиите.
8ReTweets13Favorites·Details
#6
Време брат, шо праиш... снег со грмотевици кај иде ...
6ReTweets16Favorites·Details
#7
Снег, зимска елементарна непогода.
6ReTweets12Favorites·Details
#8
Кога и блискиот се плаши да ти подаде рака да не го надминеш во кеш... што остана.
5ReTweets14Favorites·Details
#9
Малодушноста ни еба матер !
4ReTweets14Favorites·Details
#10
И на крај ние и со Лино ќе бевме исти ама Хрватска со Раул, шампиони.
4ReTweets10Favorites·Details
#12
Поим за даб и доказ дека вол не се учи, Филип Лазаров .
3ReTweets10Favorites·Details
#13
Пааа мислам да е доста од Конте, нека ги зема Кејхил и Мозес под рака ...
4ReTweets7Favorites·Details
#14
Прости ми што ти дадов рака коа тонеше, следен пат и ја со куров ќе си играм ...
3ReTweets10Favorites·Details
#15
Лелејјј преминов ... Преспа преку ноќ ќе стане милијардери, кое достигнување.

*све уште е на збор пишан и речен
3ReTweets6Favorites·Details
#16
Зошто синдикат го плаши мемаџментот на "странските инвестиции или толку сме напикани во ќош да не смееме да дигнеме глава и кога газат по достоимство ?
3ReTweets5Favorites·Details
#17
Она кога си во гомна, напраи да пропаднеш уште повеќе...
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Е па другари, вака се игра за Држава и ракомет...
1ReTweets8Favorites·Details
#19
Колку од Конте до дудук, за Батшуаји на заем и купен Жиру !!!
2ReTweets4Favorites·Details
#20
Комити, што ви биднува во Вардар... од толку школи млади руси ќе се развиваат ?
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Океанско суштествоantidotethought11
2Baze Lazevskibazelazevski8
3редхедcrvenagla6
4Алекс 🇩🇪enginebluewater5
5Дамата од Паризmzdravkova14
6Само Неговааevil_girl24
7V!Dana Македонскаvidanadesign4
8На Влатко Внука муvnukavlatkova4
9Пердуфpikabu004
10Фред Д Редfred_the_red14