TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Цветко @skhornet
#reach: 32900   ( 1077th )
#followers: 3986   ( 726th )
#1
Дур не почнало сеедното, после е сеедно
7ReTweets20Favorites·Details
#2
Почна сеедното, идо запри го сега :)
7ReTweets12Favorites·Details
#3
До Призрен живи здрави, за накај Скопје не знам https://t.co/s2OGlo3cb4
0ReTweets20Favorites·Details
#4
Еден ден сите ќе станете шиптари!
2ReTweets7Favorites·Details
#5
Ракија Мунди https://t.co/HeqeI1Qqay
0ReTweets7Favorites·Details
#6
Се будиш у 7 сабајле, доручкуеш, се ебаваш со саати на состанок, тргаш на пут, се ебаваш по снег, путујеш 9 саати, стигаш у 10 навечер право на роденден и доаѓа 5 сабајле. Ти текнуе дека колата ти е у друга држава...и јбг...
Бар вредеше све
0ReTweets7Favorites·Details
#8
@i999y @Shushmula @rnixn @atortevski Госпожа, ај глеј си куро
1ReTweets2Favorites·Details
#9
@seirdotmk @i999y Од друга флаша се точи двојазично
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Патолошки случај гладен за внимание, коа ќе добие, после не знае што со тоа.
#јбг
1ReTweets2Favorites·Details
#11
@BazeLazevski Фала на разбирање
1ReTweets2Favorites·Details
#12
@mindplumber Максимаркет :)
1ReTweets1Favorites·Details
#13
Добрата вест изискува некоја ракија 🤘
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Ни влагаат гочови ко со дипломатски пасош
0ReTweets4Favorites·Details
#15
#онакога ќе бапнеш блок сегде, и ооп, мирна глава
0ReTweets3Favorites·Details
#16
#макракомет
Напред МА КЕ ДО НИ ЈА https://t.co/dnizPmpZPH
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Нека не ве лажат, нигде не се јавив.
#богојавление
0ReTweets3Favorites·Details
#18
марихуана тирана албанија
#платформа https://t.co/yaLNqiuBuA
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Занимавајте се со минатото дур иднината ви бега.
#БудалитеНемаатРогови
0ReTweets2Favorites·Details
#20
Потребата од хелекс ти е доказ дека немаш контрола врз себе си.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1i999yi999y9
2Дуле СавичⓇshushmula5
3Никсонrnixn5
4Артистотshkottt4
5Mindрluмbеrmindplumber3
6Aleksandar Tortevskiatortevski3
7баба зинетиcentraphor092
8Дилдо Багинсivogievski2
9Dr. Phalluslesenpeperut1
10Baze Lazevskibazelazevski1