TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ИамДечко @sorospija
#reach: 41645   ( 815th )
#followers: 4061   ( 708th )
#1
Дечки ни требаат волонтери за пакување на пакетчиња за деца. Денес во МКЦ после 14.00.Секоја рука ни е добредојдена, може и со две раце !!
27ReTweets14Favorites·Details
#2
Се извинувам но вчера не ми функционираше твитеров ни дм ни ништо. Ако денес сте а помош јавете се на 071/210-990 :) https://t.co/Gz6qknEeMx
3ReTweets0Favorites·Details
#3
@cccruella и поддржувачи на #СегаКажувам кои се вистински угнетувачи и злоставувачи во реалниот живот.
0ReTweets5Favorites·Details
#4
Може он кога бил студентка се соблекувал пред студентите🤔
0ReTweets4Favorites·Details
#5
Како би ја опишала 2017 https://t.co/eS4hkxBl9T
0ReTweets4Favorites·Details
#6
@ArsovaM @i999y Донесете бе навака пеери https://t.co/qNmjFYR8Yu
1ReTweets0Favorites·Details
#8
Очобол ми е кога гледам кој се себе си се нарекува борец за права, работнички женски.
Прво погледни се у огледало, размисли колку колеги си повредил, колку неправди си нанел,колку нападно сексуално си вознемирувал, па после пишувај ми причи
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@DecimalFawn4210 Фрчко
0ReTweets1Favorites·Details
#10
Го држам реонот Тинекс - Ѓорче. Се гледаме хумани Ѓорчевчани од утре до вторник :) https://t.co/uz3f0HRPm9
0ReTweets1Favorites·Details
#11
#мрднисопрст пакетчиња направени со многу љубов https://t.co/Zk4h21Htsd
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@Gas_maska Шенки се роди!!+++
Вистина се роди!!
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Goran_Man Jaс отворено одбивам покани.Врвот е што веќе не ме ни покануваат 😁
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Пакетчиња за сиромашни дечиња https://t.co/H8G5oHOdBO
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@Gas_maska Печен си за вработување у влада.цом.мк
0ReTweets0Favorites·Details
#18
@Stefan_Tod а го молеф да не предводи
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@Stefan_Tod abe ama najnasmean e <3
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@filipova_a @malaovca што е ДПИ, има неписмени по твитер рецимо...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1GASMASKAgas_maska2
2TheRealstefan_tod2
3Џудитkroffni4ka1
4Г-ѓа Старкmarincepink1
5Силвестерjudgedred_1
6Mangoran_man1
7i999yi999y1
8Александраfilipova_a1
9Жaне oд кaдрoвocccruella1
10Гумена Бомбона Буцеarsovam1