TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брусница Вејн @thebatladym
#reach: 91764   ( 150rd )
#followers: 4378   ( 645th )
#1
Потрудете се да не сте шупаци со луѓето на каса во маркетите, не дека они уживаат во хистеричните гужви и километарските редици.
66ReTweets185Favorites·Details
#2
ДЕЧКИ!!!!!!!
Д Е Ч К И!!!!!!! https://t.co/lAW9iX4EA7
29ReTweets116Favorites·Details
#5
Неконтролирано се смеам

*disclaimer: може сум само неарна https://t.co/AnWKfS9vlO
16ReTweets68Favorites·Details
#8
Отварам прозор да се излуфтира иииии дааајтееее му нему вино ракијаааааа
10ReTweets71Favorites·Details
#11
Ај негде свечено да се заколнеме дека ако иаме потомство нема да ги напињаме со ajpasvadbagodinava невр евр евр
10ReTweets35Favorites·Details
#12
Зашо волку ми е смешно бе https://t.co/WBXdAizCYa
9ReTweets34Favorites·Details
#13
Најдебилното нешто што го имам видено во пишан облик.

https://t.co/oT1osRmU4d
9ReTweets30Favorites·Details
#15
И не се распрашувајте за цени на ствари на каса, и не им мрчете на вработените за редиците и ти си учесник во таа редица и заслужуваш да бидеш отеран у курац колку и сите другите пред и зад тебе во редот.
7ReTweets32Favorites·Details
#18
Кога ќе ме прашаат што е трилече https://t.co/HRqOA5Odgi
4ReTweets39Favorites·Details
#19
Black Dicks
Mad Dicks
Game of Dicks
Modern Dicks
Arrested Dicks
Everybody loves Dicks https://t.co/yYPSPAh7rd
5ReTweets35Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PokojniTozajaopokojnitoza87
2Пердуфpikabu0044
3Џотоgiotto_mkd39
4Скорќеkapnkrk31
5Бледолики Џентлменpremnogulichno25
6Брус Вејнов собарmatrixofhell24
7Игорче Развигорчеigor_rujo21
8Скрачиskraci20
9Ништо посебноmaterpatriae20
10ПрофилПредВремето®rebrendiran19