TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ленена @travarka_
#reach: 93175   ( 120rd )
#followers: 980   ( 3310rd )
#1
Severina od moeto detstvo/Severina od tvoeto detstvo https://t.co/YytBhzCS2w
103ReTweets395Favorites·Details
#2
29ReTweets99Favorites·Details
#3
Драга професорке, ни најмалце ли не те гризе совест дека отиде на Бубамара и ставаш слики, а не ми враќаш на меил? Ради тебе не можам да дипломирам све ти ебам по список.
14ReTweets137Favorites·Details
#4
Колективна распаљотка https://t.co/XCaOWewnLA
22ReTweets105Favorites·Details
#5
Живееме во земја каде што Златна бубамара ни е врвот на хуморот.
16ReTweets112Favorites·Details
#6
Si poklonuvaat rubikovi kocki so sliki od niv za Valentajn https://t.co/lp1Rl2p0ur
23ReTweets75Favorites·Details
#7
when you go from gunshots to cumshots https://t.co/50Tg5qtScO
19ReTweets81Favorites·Details
#8
проплакав https://t.co/KakuYcPIgb
17ReTweets71Favorites·Details
#9
Нека ни фрат една атомска бомба и нека бидат прецизни, ве молам. https://t.co/tXOJaFf9ZZ
12ReTweets73Favorites·Details
#10
Те молам, ама стварно те молам и на билборд да го објавиш букетот што ти го купил за Валентајн.
13ReTweets65Favorites·Details
#11
11ReTweets55Favorites·Details
#12
Koga ke se pogodish vo drushtvo na dosadni lugje https://t.co/cjGviys5IY
14ReTweets45Favorites·Details
#13
Postiraat kurovi na tl po povod 02.02 https://t.co/O3KpOJVC0n
9ReTweets52Favorites·Details
#14
кога ќе прочитам срцепарателен патетичен твит со цел да се стигне до пичка https://t.co/kTdVUjzNYL
5ReTweets64Favorites·Details
#15
Koga ke mi kaze deka znae da igra palanechka trojka https://t.co/hIQlEEpW9K
10ReTweets47Favorites·Details
#16
Здравиот човек има илјада желби, а болниот една... да краде статуси од Драган Таневски и да ги пишува на тл.
10ReTweets34Favorites·Details
#17
Драг Твитер, наместо 280 карактери воведи едит на твит пичка ти мајчина ќорава!
4ReTweets52Favorites·Details
#18
"Ajde ako sakash posle so mene vo Avenue" https://t.co/L8mG4Xw1E7
5ReTweets46Favorites·Details
#19
- Ostani spij utre vecer kaj mene sam ke bidam
- https://t.co/sSuyl2Wcdy
7ReTweets39Favorites·Details
#20
koga ke pochnat so glupi riplai na dobar tvit https://t.co/qD11klPFoC
7ReTweets38Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Buçkoyelrambobtwo60
2[Не]Видливиот™jovica_c45
3💖Џесика Untouchable💖jovanka00842
4Бажоzstaka40
5Ага без ресорljube_a37
6Марanglicankata36
7Нандоniceasshole135
8Joséfina 👑tetkatrende33
9Филип Димоскиdimoz632
10Хер Искендер Пашаpashaiskender23