TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Твитагора @tvitagora
#reach: 24596   ( 1394th )
#followers: 15687   ( 33rd )
#1
Еве пола саат се ваљам од смеење https://t.co/LAddKlKXAg
2ReTweets13Favorites·Details
#2
Искрено се надевам дека у 2018 год. ќе напраат некој трансфер од миљарда фунти бар да прекинам да гледам фудбал засекогаш.
2ReTweets4Favorites·Details
#3
Се надевам некој размислува да направи филм "како је пропао фудбал"
2ReTweets2Favorites·Details
#4
Знае ли некој у кој маркет може да најдам 4× скопски кригла гратис? Пошо у некои маркети им завршиле..
1ReTweets1Favorites·Details
#5
@angeleodrabota1 Ама мене ми се стемнува за тоа блек
0ReTweets1Favorites·Details
#6
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@BazeLazevski Не јасно е како фудбалов отиде у курац..
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@Alhemicarot_m Фудбалов стана бизнис..
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@mickey_duffy87 Има луд народ 😂
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@mickey_duffy87 Хахахаха
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@Nikola_Dimcev Ни ја, ама си пуштив, па сеа ако е грев јебига..
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дилан Д' Догmickey_duffy872
2Angele[Od®abota]angeleodrabota11
3Baze Lazevskibazelazevski1
4Алхемичаротalhemicarot_m1
5REVOLUCIONISTA4everfreeman1
6никола димчевnikola_dimcev1