TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

твитерана. 👑 @tviterana
#reach: 84937   ( 173rd )
#followers: 9307   ( 157th )
#1
како бе да не ги сакаш АМЦ https://t.co/GhhaQgpM6f
188ReTweets548Favorites·Details
#2
“Инстаграм ќе воведе известување за направен скриншат на стори”
Јас: https://t.co/Io9lMWDFeT
96ReTweets300Favorites·Details
#3
Дождлива сабота.
Февруари, 2018та.
Македонските корисници на твитер платформата и денес се расправаат на тема “скопјани и провинцијалци”.
Сакам да не акне астероид.
Напрај си кафе.
23ReTweets104Favorites·Details
#5
“Денеска во 11:30 часот, во ресторанот „Ден и ноќ“, градоначалникот на Општина Карпош Стефан Богоев, ќе се дружи со осамените лица од Општина Карпош, информираат од општината Карпош.”

Како ја замислувам средбата: https://t.co/ZqDmu0Ko06
16ReTweets75Favorites·Details
#6
samo edno ce vi recam: https://t.co/kRVtyhkky6
12ReTweets73Favorites·Details
#7
проклетство https://t.co/Rds3CNkd7o
12ReTweets51Favorites·Details
#8
сакам сега сите да се фокусираме на бројот на коментари https://t.co/1bmxBLwPZc
7ReTweets62Favorites·Details
#9
добра ноќ другари https://t.co/fxDNfmb12C
4ReTweets37Favorites·Details
#11
“гласно џвакање мастика во автобус” да се признае како форма на психолошко насилство
4ReTweets23Favorites·Details
#12
зошто се шо постои во земјава не именуваме се Тоше Проески и да завршиме веќе со темава???????
3ReTweets23Favorites·Details
#13
Мајка ти работи на гастро? 🤔 https://t.co/babEhSyTvA
4ReTweets19Favorites·Details
#14
Он: многу почнав да се интересирам за програмирање

Јас: https://t.co/YU8ISkA0CP
3ReTweets18Favorites·Details
#15
Ми фали уште stružanka профил што дели ваучери и комплетни сме.
1ReTweets23Favorites·Details
#16
заеби ти тоа “тимска работа”, кога на состанок од 2 часа никој не ми кажа дека имам кармин на забот
0ReTweets26Favorites·Details
#17
скроз симпатично https://t.co/jfrenZV8Bb
4ReTweets13Favorites·Details
#18
а, кога ќе ми текне дека 10.000+ жени мислат дека наталитетот ќе порасне ако се зголеми породилното отсуство https://t.co/cdLREk7aiP
2ReTweets12Favorites·Details
#19
кога ќе ми рече “ти вртам за 5 минути, а поминале 7” https://t.co/HyfIEx2FG7
1ReTweets14Favorites·Details
#20
убав викенд https://t.co/yRrVOPkryI
1ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maximum Overtrollmaximovertroll5
2г.Влатко Вердерvlatko_werder5
3dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_15
4Јанаjanagochevska4
5ЧеститиЦареzlateb4
6Сarheologinja4
7Пердуфpikabu004
8Бледолики Џентлменpremnogulichno4
9Annahindig05alpha3
10БабаКаља ❄️katemagritte3