TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Usurpadora @tvrdastolica
#reach: 4190   ( 3003rd )
#followers: 725   ( 4344th )
#1
Вознемирувачки раст на количината на медицински отпад што се гори во Дрисла - Емагазин https://t.co/bNc43qsVsy via @twitterdev
3ReTweets5Favorites·Details
#2
добро утро! https://t.co/rO7RKJjPeB
1ReTweets7Favorites·Details
#3
Оваа пролет Нова Година и Божиќ со кокичиња ги дочекавме ! https://t.co/dZl1aQmU0a
0ReTweets7Favorites·Details
#4
предновогодишно нерасположење 😂 https://t.co/8gtG6SOru4
0ReTweets5Favorites·Details
#5
Овие шо фрлаат петарди сигурно се истите тие што во 2001 бегаа од регрутација по плажите во Халкидики...или нивните деца.
0ReTweets4Favorites·Details
#6
Ајде дечки среќна нека е и барем малку подобра од претходната. Живи , здрави и среќни да сме сите.
0ReTweets4Favorites·Details
#7
Кучето на кое му ставија петарда е оперирано, сега уште малите ретардоси да се најдат и санкционираат !!!
https://t.co/r6rfHjKxzd
0ReTweets2Favorites·Details
#8
А на времето пингвини у несвест паѓаа 😁 https://t.co/Ov5c0uEYeV
0ReTweets1Favorites·Details
#9
ЗА КОЛЕДЕ ВО ВЕЛЕС ГОРЕА САДНИЦИ ОД ГРАДСКИОТ ПАРК - https://t.co/GVFYW0T77m
0ReTweets1Favorites·Details
#10
one person followed me and one person unfollowed me // automatically checked by https://t.co/y6ifSXQu1T
0ReTweets0Favorites·Details
#11
today's stats : 1 new unfollower, 8 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
#12
today's stats : 2 new unfollowers, 7 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
#13
one person followed me and one person unfollowed me // automatically checked by https://t.co/y6ifSXQu1T
0ReTweets0Favorites·Details
#14
today's stats : 6 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
#15
today's stats : 1 new follower, 1 new unfollower, 6 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
#16
today's stats : 1 new unfollower, 6 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
#17
4 people followed me and one person unfollowed me // automatically checked by https://t.co/y6ifSXQu1T
0ReTweets0Favorites·Details
#18
today's stats : 1 new unfollower, 6 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
#19
today's stats : 1 new follower, 6 non-followers. found via https://t.co/cL8InKRr4y
0ReTweets0Favorites·Details
#20
today's stats : 1 new unfollower, 6 non-followers. found via https://t.co/cL8InKzPFY
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1TwitterDevtwitterdev1