TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Езерџијата @vasilevski24
#reach: 41209   ( 824th )
#followers: 7607   ( 250rd )
#1
9ReTweets52Favorites·Details
#4
де бе па и вие сте се фатиле ко слеп за стап ко божем телевизија глеате. ај ако не и хрватска нова тв уште плачете ја.
8ReTweets21Favorites·Details
#6
@Vlatko_Werder се надевам нема да твиташ ко леонидспар или на баба најпаметниот
4ReTweets6Favorites·Details
#7
Денес се чувствував најпензионерски и најштедливо у мој живот. Не купив кеса у стокомак пошо си носев...
0ReTweets16Favorites·Details
#8
таман за времево ааахахах https://t.co/DHJ2lxV7d3
2ReTweets9Favorites·Details
#9
@pikabu00 Пердуф јаде ли ќебап на Вардарот? https://t.co/Lbj7Xjs8sm
2ReTweets6Favorites·Details
#10
стварно да му ја ебам мамицата у сред пичка па 200 денара е брисач на лукоил да ви го ебам племето лоповско
0ReTweets11Favorites·Details
#11
ЛЕЛЕЕЕ ГАЗИ ГИИИ МАМУ ИМ ЈЕБЕМ НЕМАЧКУ
1ReTweets8Favorites·Details
#12
Бргу да ме сликаш со паричето да ја ставам на фб. Аууу не сум убава за на фб. Прати ми ја месингер.
#ЕднаЕмајка
0ReTweets10Favorites·Details
#13
Мх, мх, мх, мх https://t.co/RU3S6QUWHP
1ReTweets7Favorites·Details
#14
Од вас твотерџиите чоек не може да се бави со нешто нелегално
2ReTweets4Favorites·Details
#15
Ми се турира мерцедес 124 на црвена нафта на рекорд у 3 попладне у најголемата гужва.
2ReTweets3Favorites·Details
#16
Какво пене со пилешко и алфредо сос си напраив исто ко у Италија да сум се родил.
1ReTweets5Favorites·Details
#17
ќе има ли пресмешни слики годинава со паричката на земја и дескрипшн 'Ми падна паричката'?
2ReTweets2Favorites·Details
#18
hit em up е мојата химна!
0ReTweets7Favorites·Details
#19
абе обично сум смирен и културен дечко ама МАМИЦАТА У ПИЧКА НА ТОЈ ШО МИ ГИ УКРАЛ БРИСАЧИТЕ, ДА СУМ ГО НАЧЕКАЛ У ГЗ БИ МУ ЈА УЧУКАЛ НОГАВА А!!!
0ReTweets7Favorites·Details
#20
да ви го ебам фиромското значи заслужуваат да ги викам фиромјани да им го ебам мозокот гаден
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алегоријаalegorija14
2Ентропијаsanjalazanja11
3pripyat's finestpoceldendoma7
4Тoј сo плoчитеandrejaleksov5
5Пердуфpikabu004
6Sasho Andonovdr_koljo4
7Еднорогbrienneoftart4
8dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_14
9Ајван™golem_ajvan4
10Matekshadowrazbiras3