TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mrs. Jones @zanalevska
#reach: 44761   ( 743rd )
#followers: 945   ( 3410rd )
#1
Место за опуштање... https://t.co/o4EluyYyHD
22ReTweets75Favorites·Details
#2
Не сакам да мислам на тебе...
Сакам да те чувствувам...
17ReTweets38Favorites·Details
#3
Сепак ме чуваш...
И јас те чувам...
Во срце...
Во мисли...
Во сон...
11ReTweets36Favorites·Details
#4
Не барај сродна душа...
Барај душа што ќе ја сака твојата...
9ReTweets42Favorites·Details
#5
Се случуваат убави работи
Ми се случи Ти...
8ReTweets21Favorites·Details
#6
Утро ко утро...
Секое е исто...
Штом тебе те нема...
5ReTweets30Favorites·Details
#7
Немам зборови...
Сите ги потрошив...
Само мисла...
На тебе...
Тоа ми остана...
7ReTweets23Favorites·Details
#8
Ти си ми инспирација...
За виски...
Живели!!!
6ReTweets24Favorites·Details
#9
Пружи ми нежност...
Исполни ме со љубов...
Продолжи ми живот...
6ReTweets20Favorites·Details
#10
И оваа ноќ...
Ќе дојдеш...
Во сон...
Да ме милуваш...

Не ме будете....
5ReTweets23Favorites·Details
#11
На што се надеваш...
Во тоа веруваш...
4ReTweets26Favorites·Details
#12
Јас и Ти овде ❤❤ https://t.co/cQedlvHboX
6ReTweets19Favorites·Details
#13
Тешко е да освоиш...
Лесно е да изгубиш...
Без борба...
7ReTweets16Favorites·Details
#14
Не е важно кога не е битно
6ReTweets17Favorites·Details
#15
Лесно е да се каже...
Тешко е да се направи...
6ReTweets16Favorites·Details
#16
Лудост?
Ако...
И тоа треба...
Лудо да се љуби...
4ReTweets21Favorites·Details
#17
Кажи ми...
Дали имаш мир...
Додека ти си ми немир...
6ReTweets15Favorites·Details
#18
Ова за мене... https://t.co/e0lzknXz74
5ReTweets17Favorites·Details
#19
Прекрасно небо...
Ѕвездено...
Излези...
Погледни...
4ReTweets20Favorites·Details
#20
... Дали некогаш ќе помине таа потреба да те чувствувам до себе...
Нема утеха...
5ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ПлавоБелservicecrew_12
2Boza E,epa sto I :)aureliius18
3iBOYyelrambobtwo7
4kenshiro ' s fistdobrilco6
5Caribi 1201bozinovskizlat16
6⭐Мамичка⭐mladamama035
7GorgeKocevgorge_kocev5
8Мимикријаmajaspasovska14
9Crnorizec Hrabarcrnorizechrabri4
10Ружин ®1_ruzin4