TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fake Taxist 🚕 @zmejodrom
#reach: 47879   ( 690rd )
#followers: 5231   ( 492nd )
#1
За мене најголеми херои се децата растени без мајчинска љубов
5ReTweets37Favorites·Details
#2
Една од најјаките ствари шо ги видов денес https://t.co/CaEa3HlOrV
8ReTweets21Favorites·Details
#3
- мајка дај бе извади нешо благо жити се ме мрзи да идам до продавница
- ама сине нема ништо... или знаеш што, СКРШИ СИ ОРЕВИ И СТАВИ ИМ МЕД ОДОЗГОРА ...

.

..

....
3ReTweets20Favorites·Details
#4
2018та година. Сфатив дека колку и да си добар, несебичен и фин, сите само за курот ќе си гледаат. Од оваа година до крај на животот ќе бидам најсебичното копиле на планетава и кур нема да ми чуе. Само мене да ми е убаво у секоја ситуација.
5ReTweets12Favorites·Details
#5
@___Traveler__ вака ќе беше боље:

,,Се сеќавате на малиот од мемето, еве го денес" https://t.co/fLBJw7ogGw
3ReTweets15Favorites·Details
#6
овните се раѓаат у пролет за да им ги расцверуваат дундите на жените
4ReTweets7Favorites·Details
#7
- Дој кај мене
- Е да бе ти само сакаш да ме ебеш....
- Не бе, планирав да доеш ноктите да ти ги средам
1ReTweets13Favorites·Details
#8
Толку имам за денес да твитнам :) https://t.co/hwJMcfs5JR
2ReTweets7Favorites·Details
#9
Ретко коа сум бил #ТретоТркало низ животов, обично ја сум бил тој шо не можел да се долапа :D :D
2ReTweets7Favorites·Details
#10
затворениов пица сендвич со кулен од Гет беше следен:

лепчето беше посуво од пичката на 90 годишна баба
куленот беше редок како веѓа на чупакабра
,,кашкавалот" ako mozzi taka dase narecce беше рендан пармезан од пета на Јети
кечапот беше постар од Стојан Андов

сума сумарум-ужас
0ReTweets13Favorites·Details
#11
Околу политика имам само нешо. Прво, дека е курва, а второ, сметам дека научивте дека не треба да идолизирате ,,ширачи на пропаганда" на Твитер, пошо сите си гледаат за свој кур. Тоа им е работата, дегени.
2ReTweets5Favorites·Details
#12
- брат кај си?
- у гвжва смм ќу т брм https://t.co/naUrDluH75
0ReTweets11Favorites·Details
#13
ради ебениов твотерз, сеа што и да прочитам на фб а да е на латиница ми делува moronski i nePISSmeno
1ReTweets8Favorites·Details
#14
Нека почне новата година со Марко Карола у Софија

#ТехноНаТл https://t.co/cnZOlXiKQY
0ReTweets10Favorites·Details
#15
Жената е пеер брат, да ти ебам, овакво, кажи го бе пеер да ти ебам. Ау да сончоглед е жената брат, цвет, секогаш свртена пеер кон сонцето да ти ебам брат пеер. Епа брат, биди и сонцето пеер.
1ReTweets7Favorites·Details
#16
колку сум среќен ми иде да се оженам
1ReTweets7Favorites·Details
#17
денешниве деца се радуваат на ајфони, срања, а ја се радував кога најлошата професорка ќе откажеше испрашување или коа физичко ќе ни беше последен час па знаеш дека тој ден фаќаш метак порано 🤣🤣🤣
2ReTweets4Favorites·Details
#18
хорс
кока
амфетамин
лсд
трева
С О Н Ч О Г Л Е Д
0ReTweets9Favorites·Details
#19
како човек што живее за авантури идам у Кападокија пичкиииии
0ReTweets9Favorites·Details
#20
Ако некој од вас знае некој што продава 770м графичка за ASUS ROG 750JX (прва генерација гејмерски лаптоп) нека ми помогне како знае или ако има инфо од некој, частам!

И Т Н О!

нејќам да се ебавам со мороните СЕТЕК
3ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ОмајФАЌИНгад!0majgad13
2Никаilinananana8
3♡ Лøлита ♡m_kynthia7
4Чокса_choksa_6
5Наталиdajmunachovekot6
6Joséfina 👑tetkatrende5
7🐇tiliaiv5
8Tom is Loveegodollaric5
9Трпанаnatalijaaat5
10Екимотdrsolog5