TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриена Србинката која гола купуваше лубеница: Ова не и е прв пат!

+инфо - 24.09.2020

Многумина се прашуваа која е оваа мистериозна Србинка, сега е откриено! Изгледа дека ова не е последен пат да направи вакво нешто, и сè ќе ви биде јасно кога ќе го видите нејзиното име. На социјалните мрежи неодамна се појави видео, кое беше масовно ...

Еве која е голата жена која купуваше лубеница – нејзиното име кажува сè

Локално - 24.09.2020

Се испостави дека мистериозната девојка која прошета по автопатот, купи лубеница и со тоа се прослави на Интернетот, била позната подолго време на Панчево и дека таа излегла гола од автомобилот затоа што за неа соблекувањето не претставува срам туку ...

ВИДЕО + 18: Целосно гола девојка застана покрај патот во Панчево и бираше лубеница

Press24 - 24.09.2020

На социјалните мрежи се споделува снимка која едноставно може да кажеме „уште што нема да видиме „. Во краткото видео девојка целосно гола бира лубеница од камион, а на крајот од видеото и позира заедно со продавачот.

Летно смути со грозје, лубеница и лимон

Мои рецепти - 24.09.2020

Прееекрасен вкус, ова утро со сезонско овошје... Пробајте ја оваа комбинација. Мед воопшто не додадов, бидејќи грозјето беше преслатко Го разблажив со лимон и лубеница. Во чашата на нутрибулет ги ставаме зрната грозје, лимонот, лубеницата, исчистена ...

ГОЛА ДЕВОЈКА НАПРАВИ ХАОС ВО СРБИЈА: Се соблече и бираше лубеници (ВИДЕО)

Кумановски м. - 24.09.2020

Видео кое едноставно може да се нарече „што видовме сега?!“ Се споделува на социјалните мрежи. Во клипот за неверување, ќе видите како целосно гола девојка бира лубеница од камион. Продавачот беше повеќе од услужен, па голата убавица конечно доби ...

Нов хит на социјалните мрежи: Девојка од Србија гола купува лубеница (видео 18 +)

Вистина.мк - 24.09.2020

Продавачката на мандарини од Хрватска, Кристина Панева (21), позната по својот прекар „Мандарина“,стана позната по своите провокативни изданија додека продава манадарини. Меѓутоа, изгледа Кристина сега доби конкуренција, па на социјалните мрежи се ...

Сред бел ден гола Србинка купува лубеница (ВИДЕО)

+инфо - 23.09.2020

Видеото се појави на Твитер и оттогаш се шири со молскавична брзина. Цела Србија зборува за видеото, кое наводно е направено на патот Панчево, на кое се гледа како привлечна девојка гола излегува од автомобил за да купи лубеница.

Познат идентитетот на девојката која гола купуваше лубеница во Панчево – нејзиното име кажува сè

Press24 - 24.09.2020

Се испостави дека мистериозната девојка која прошета по автопатот, купи лубеница и со тоа се прослави на Интернетот, била позната подолго време на Панчево и дека таа излегла гола од автомобилот затоа што за неа соблекувањето не претставува срам туку ...

Ајде на бостан: Се соблече скроз гола, девојката направи хаос

Фактор - 24.09.2020

Според некои информации, снимката е направена на Панчевачки пат, во правец на Белград. Во клипот за неверување, ќе видите како целосно гола девојка бира лубеница од камион. Продавачот беше повеќе од услужен, па голата убавица конечно доби лубеница и ...

ВИДЕО: Србинка целосно гола излегла од автомобил и тргнала да купи лубеница - продавачот не ни трепнал

Press24 - 23.09.2020

Видеото кое се појави на Твитер ги „запали“ социјалните мрежи во Србија. На снимката се гледа како девојка излегува од автомобил, ја трга од себе наметката и гола приоѓа на штандот со лубеници на кои пишува „Ја победуваат короната“.

СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА и тргна да купи лубеница покрај патот за Панчево (ВИДЕО)

Вечер - 23.09.2020

Ц ел регион зборува за видеото, кое наводно е направено на патот за Панчево , на кое се гледа привлечна девојка соблечена до гола кожа како излегува од автомобил за да купи лубеница. Видеото се појави на Твитер и оттогаш се шири со молскавична ...

Гола Србинка купува лубеница сред бел ден: ВИДЕО кое го полуде регионот (18+)

Локално - 23.09.2020

Цела Србија зборува за видеото, кое наводно е направено на патот Панчево, на кое се гледа како привлечна девојка гола излегува од автомобил за да купи лубеница. Видеото се појави на Твитер и оттогаш се шири со молскавична брзина.