TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Двајца Французи силувале 9-годишно девојче

Канал5 - 22.09.2020

Француската полиција уапси двајца мажи под сомнение дека киднапирале и силувале деветгодишно девојче, пренесува Би-Би-Си. Полицијата соопшти дека апсењата се случиле додека осомничените синоќа возеле украден автомобил во селото Самур.

Двајца Французи силувале 9-годишно девојче

Република - 22.09.2020

Француската полиција уапси двајца мажи под сомнение дека киднапирале и силувале деветгодишно девојче. Полицијата соопшти дека апсењата се случиле додека осомничените синоќа возеле украден автомобил во селото Самур.