TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Почина жена во центарот на Скопје

Press24 - 03.10.2022

Во центарот на Скопје вечерва починала жена на возраст од околу 50 години, пишува „ Република “. Според информации на „ Република “, на жената ѝ се слошило во близина на зградата на ЕВН. Возило на Брзата помош веднаш реагирало, но сепак докторите ...

Почина жена во центарот на Скопје

Република - 03.10.2022

Вечерва починала жена во строгиот центар на Скопје. Како што дознава „Република“ станува збор за жена која имала околу педесет години. И се слошило во близина на зградата на ЕВН, кај Порта Македонија.

Почина жена кај ,,Триумфална порта”

24Инфо - 03.10.2022

Вечерва починала жена во строгиот центар на Скопје. Како што дознава „Република“ станува збор за жена која имала околу педесет години. И се слошило во близина на зградата на ЕВН, кај Порта Македонија.