TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Димо Дренчев: Винетките в България ще станат много по-скъпи от тези в Румъния

Фокус - пред: 22 часа

Нямаме време за експерименти, ако едно правителство не направи реформите в първата си година, в първите си сто дни, то няма да ги направи никога. Това заяви в кулоарите на парламента Димо Дренчев от "Възраждане", предаде репортер на ФОКУС .

Българите плащат повече от румънците за пътища

News - пред: 23 часа

Аз ще започна с това, което винаги предлагаме. Това е връщане на вноската от ОПФ-тата обратно в НОИ. Това би подобрило почти с 4 милиарда дефицита в НОИ. Това заяви депутатът Димо Дренчев от парламентарната група на "Възраждане".

"Възраждане": Българите ще плащат 30% повече за винетки от румънците

24chasa - пред: 1 ден

Да се върне вноската от пенсионните фондове обратно в Националния осигурителен институт (НОИ). Това би подобрило почти с 4 милиарда дефицита в НОИ. Това е едно от предложенията на "Възраждане" за подобряване на параметрите в бюджета за 2026 г.

Дренчев: Винетките стават по-скъпи от тези в Румъния, приходите - колкото таксите за "Боташ"

Dnes - 25.06.2026

За винетки ще плащаме повече, отколкото в Румъния, приходите ще са по-малко, отколкото плащаме за „Боташ“. Това заяви депутатът от ПГ на "Възраждане" Димо Дренчев пред журналисти в Народното събрание във връзка с представения проектобюджет за 2026 година.

Дренчев: Винетките стават по-скъпи отколкото в Румъния, приходите - колкото таксите за „Боташ“

BGNES - пред: 1 ден

За винетки ще плащаме повече, отколкото в Румъния, приходите ще са по-малко, отколкото плащаме за „Боташ“. Това заяви депутатът от ПГ на „Възраждане“ Димо Дренчев пред журналисти в Народното събрание във връзка с представения проектобюджет за 2026 година, предаде репортер на ...