TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Идентификувано телото на момчето кое со автомобил излета во реката Вардар кај Желино

360 степени - 02.10.2022

Потрагата по телото на Ердон Рамадани траеше пет дена, а во неа беа вклучени претставници на повеќе институции со нуркачи и кучиња трагачи, а се пребаруваше и со хеликоптер. Неговото тело било најдено утринава од страна на полицајци од СВР Тетово во ...

Пронајдено телото на 22-годишниот Ердан Рамадани

Алсат-М

Полицијата го пронајде телото на Ердон Рамадани, 22-годишникот што со автомобил излета во Вардар

Р.С.Европа

По пет дена претрага пронајдено е безживотното телото на кумановецот кој со автомобилот излета во Вардар

Сакам да кажам

Телото на 22-годишниот кумановец е испратено во мртовечницата во Тетово, ова се новите детали

Алсат-М

Полицијата дава нови детали од пронаоѓањето на телото на младиот кумановец

Алсат-М

Видео од извлекувањето на телото на Ердон Рамадан во реката Вардар

Алсат-М

Алсат-М Либертас Локално Kumanovo News Макфакс Точка

Починат маж најден во Вардар во Тетово, ќе се испитува дали е 22-годишниот возач кој пред 5 дена со возило заврши во ...

Телма - 02.10.2022

Пронајдено е тело во водите на реката Вардар, ќе се идентификува дали е возачот на автомобилот кој на 27 септември падна од мостот во Желино, во реката Вардар. -СВР Тетово заедно со пожарникарите од 8 часот се на терен.

Пронајдено машко тело во Вардар – се сомнева дека е на 22-годишниот кумановец

ТВ21

Пронајдено телото на 22-годишното момче кое излета со возило во Вардар

4NEWS

Пронајдено тело во реката Вардар, идентитетот се уште не е утврден

ММС

Пронајдено тело на 1 километар оддалеченост од местото каде што 22-годишниот кумановец излета со возило – се чека идентификација

ТВ21

Пронајдено машко тело во Вардар, се идентификува дали е момчето кое излета со автомобилот

Макфакс

ТЕЛО НА МАЖ Е НАЈДЕНО ВО ВАРДАР Дали е 22-годишниот возач кој пред 5 дена со возило излета во реката?

+инфо

Н.Македонија MTM

Безживотното тело на 22-годишното момче идентификувано од семејството – ќе има и обдукција

ТВ21 - 02.10.2022

Откако безживотно тело беше најдено утринава околу 10:40 часот во водите на реката Вардар кај касарната Еребино семејството го идентификуваше и препозна Ердон Рамадани. Тоа е 22 годишникот од Куманово кој на 27 септември со автомобил фолксваген голф ...

Безживотното тело на Ердон Рамадани идентификувано од семејството, ќе има и обдукција

Сител

Безживотното тело на 22-годишното момче идентификувано од семејството – ќе има и обдукција

4NEWS

Безживотното тело на Ердон Рамадани идентификувано од семејството, ќе има и обдукција

Курир

ПРОНАЈДЕНО УДАВЕНОТО МОМЧЕ: Безживотното тело на Ердон Рамадани идентификувано од семејството, ќе има и обдукција

Денешен

Безживотното тело на Ердон Рамадани идентификувано од семејството, но ќе има и обдукција

Нетпрес

Безживотното тело на Ердон Рамадани идентификувано од семејството, ќе има и обдукција

Канал5

OhridNews Бриф Алсат-М Frontline Lider Република Фокус

Најдено безживотно тело во реката Вардар, се идентификува дали е кумановецот кој излета со автомобил во вторникот

Либертас - 02.10.2022

Градоначалникот на општина Желино преку социјалните мрежи објави дека утринава во реката Вардар е најдено телото на Ердон Рамадани, 22 годишното момче кое на 27 септември излета од автопатот Тетово-Скопје.

Пронајдено безживотно тело во Вардар, се проверува дали е кумановецот кој излета со возило пред пет дена

Локално

Најдено безживотно тело во Вардар, се идентификува дали е кумановецот кој излета со автомобил

Канал5

Во Вардар пронајден трупот на кумановецот кој со „голф“ падна во реката кај Желино

24Инфо

Градоначалникот на Желино: Најден е младиот кумановец во реката Вардар

Press24

Пронајдено телото на 22 годишниот кумановец кој со голф излета во Вардар

Сител

пронајден трупот на кумановецот кој пред пет дена излета во Вардар

Фактор

Бриф МКД Република 24 Вести Курир Нетпрес Слободен Печат Lider