TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пожар во куќа во скопско Волково, пронајдено безживотно тело

360 степени - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што информира полицијата, пожарот бил пријавен во 4:35 часот во СВР Скопје. При гаснењето екипа на Противпожарна заштита ја пронашла починатата.

Во пожар изгоре 51-годишна жена од Волково

Либертас - 01.08.2021

Полицијата утринава во 04.35 часот добила пријава дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа. Лекар констатирал смрт без траги на ...

ТРАГЕДИЈА: При гаснење пожар во куќа во Волково, пронајдена почината жена

Lider - 01.08.2021

Полицијата утринава во 04.35 часот добила пријава дека во с.Волково, скопско, настанал пожар во куќа. -При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината С.С.(51), информира МВР.

Во пожар изгоре 51-годишна жена од Волково

+инфо - 01.08.2021

Полицијата утринава во 04.35 часот добила пријава дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа. „При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината С.С.(51)“, информира МВР.

Скопјанка загинала во пожaр во куќа во Волково

Република - 01.08.2021

На 01.08.2021 во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа. При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината С.С.(51).

Жена загинала во пожар во куќа во Волково

Канал5 - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Во куќа во Волково каде настанал пожар пронајдена почината 51-годишна жена

Слободен Печат - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Пожар во куќа во Волково, пронајдена почината 51 годишна жена

Денешен - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Трагедија во Волково: При пожар во куќа изгоре жена

Нетпрес - 01.08.2021

Полицијата утринава во 04.35 часот добила пријава дека во с.Волково, скопско, настанал пожар во куќа. -При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината С.С.(51), информира МВР.

51-годишна жена од Волково почина во пожар

Локално - 01.08.2021

Полицијата утринава во 04.35 часот добила пријава дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа. „При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината С.С.(51)“, информира МВР.

Во куќа во Волково каде настанал пожар пронајдена почината 51-годишна жена

Опсервер - 01.08.2021

– Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Жена почина во пожар во куќа во Волково

Нова ТВ - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Во куќа во Скопско каде што настанал пожар најдена почината 51-годишна жена

МКД - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

51-годишна жена пронајдена мртва при гаснење на пожар во Волково

Сител - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Пронајдена почината жена во опожарена куќа во скопско Волково

ММС - 01.08.2021

Рано утринава во СВР Скопје било пријавено дека во скопското село Волково настанал пожар во куќа, како што информираат од полицијата во куќата била пронајдена почината 51 годишна жена. „На 01.08.2021 во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека ...

Жена загина во пожар во куќа во Волково

Н.Македонија - 01.08.2021

Педесет и едногодишна жена загина во пожар во куќа во Волково, Скопско. Според информациите на МВР, рано утрово во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Пронајдена почината жена по пожар во куќа во Волково

Press24 - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Во куќа во Волково каде настанал пожар пронајдена почината 51-годишна жена

Независен - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Жена изгоре во пожар во Волково

Скопско Ехо - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Пронајдена мртва жена во Волково, во куќа каде настанал пожар

Вечер Прес - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

КАКО ИЗБИЛ ПОЖАРОТ ВО ВОЛКОВО И ЗОШТО 51 ГОДИШНАТА ЖЕНА НЕ УСПЕАЛА ДА СЕ СПАСИ - на увид МВР и обвинителството

Фактор - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која избил пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Жена загина во пожар во куќа во Волково

Точка - 01.08.2021

Педесет и едногодишна жена загина во пожар во куќа во Волково, Скопско. Според информациите на МВР, рано утрово во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Пожар во Волково, пронајдена почината 51-годишна жена

Фокус - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

При гаснење на пожар во куќа во Волково пронајдена почината 51-годишна жена

Zoom - 01.08.2021

На 01.08.2021 во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Волково, скопско, настанал пожар во куќа. При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината С.С.(51).

Во куќа во Волково каде настанал пожар пронајдена почината 51-годишна жена

Бриф - 01.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Жена загина во пожар во куќа во близина на Скопје

Скопје инфо - 01.08.2021

Министерството за внатрешни работи информираше дека утрово во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Волково, скопско, настанал пожар во куќа. При гаснење на пожарот, од страна на екипа на Противпожарна заштита била пронајдена почината ...

Почината жена најдена во куќа во Волково каде настанал пожар

Кајгана - 02.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано вчераутро. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во ...

Во куќа во Волково каде настанал пожар пронајдена почината 51-годишна жена

MakPress - 02.08.2021

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово. Како што се наведува во полицискиот билтен, на 1 август 2021 во 4:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.

Жена загина во пожар во куќа во Волково

Centar - 02.08.2021

Педесет и едногодишна жена загина во пожар во куќа во Волково, Скопско. Според информациите на МВР, вчера утрото во 04.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Волково, скопско, настанал пожар во куќа.