TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џеј Ло полуде: Поранешниот свршеник го слави роденденот до нејзината јахта од 130 милиони долари (ФОТО)

+инфо - 29.07.2021

Алекс Родригез беше фотографиран како се приближува кон суперјахтата на неговата поранешна свршеница Џенифер Лопез во Сен Тропе во понеделникот. И тоа во друштво на згодна русокоса на џет-ски околу изнајмената луксузна јахта на пејачката од 130 ...

Алекс Родригез се пофали со својот физички изглед додека се тушира на јахта

MTM - 29.07.2021

Само еден ден откако го прослави својот 46. роденден, поранешниот бејзбол-играч ги покажа стомачните мускули, пишуваат таблоидите додавајќи дека оваа недела бил фотографиран како премногу се приближува до крузерот што го изнајми неговата поранешна ...

Се обидуваат да се покажат: Алекс Родригез се пофали со својот физички изглед на јахта (ФОТО)

Press24 - 29.07.2021

Само еден ден откако го прослави својот 46. роденден, поранешниот бејзбол-играч ги покажа стомачните мускули, пишуваат таблоидите додавајќи дека оваа недела бил фотографиран како премногу се приближува до крузерот што го изнајми неговата поранешна ...

И бившиот на Џеј Ло го прослави роденденот на милионска јахта на истото место

ММС - 28.07.2021

Алекс Родригез беше фотографиран како се приближува кон супер јахтата на неговата поранешна свршеница Џенифер Лопез во Сент Тропе во понеделникот, а беше виден како скија на џет-ски околу изнајмената луксузна јахта на пејачката од 130 милиони долари ...

Сен Тропе: Џеј-Ло и Алекс Родригез уживаат во одделни одмори

Независен - 28.07.2021

Франција- Франција е една популарна дестинација за одмор. Поранешните Jенифер Лопез и Алекс Родригез и двајцата минуваа време во Сент Тропе, уживајќи во своите одвоени одмори. Лопез, која во саботата наполни 52 години, отпатува на европската ...

Бен Афлек ја погали Џенифер Лопез по задникот… повторно! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 28.07.2021

Откако ја обновија љубовната врска, Бен Афлек и Џенифер Лопез постојано се во центарот на вниманието. Старо-новите љубовници љубовта ја потврдија со фотографија на која се бакнуваат за роденденот на пејачката, кој го прослави на јахта, а ...

Џенифер и Бен: Љубовте е во воздухот на островот Капри! (ВИДЕО)

Локално - 28.07.2021

Светски познатата пејачка Џенифер Лопез е во врска со актерот Бен Афлек, а тие двајца одлучија ова лето да го поминат на Медитеранот. Денес на интернет се појави видео од италијанскиот остров Капри, каде што можете да видите како популарниот пар ...

ФОТО: Џеј Ло и Бен Афлек фатени во иста поза како во 2002 година, папараците полудеа

Курир - 28.07.2021

Бен Афлек и Џенифер Лопез со фотографија на која се бакнуваат за роденденот на пејачката и актерка ја потврдија нивната повторна врска. Џеј Ло роденденот го прослави пред четири дена на јахта, а папарацо фотографите се обидоа да го фатат секој ...

Ужасно, јас би се срамел да сум негово место: Постои причина зошто Бен Афлек никогаш не е без маица кога е со Џеј Ло

Хаштаг - 28.07.2021

Џенифер Лопез и Бен Афлек неодамна на јахта го прославија нејзиниот роденден, а тој ни тогаш не ја соблече маицата. Како што се наведува, причината е нешто што ѝ пречи на Џенифер од почетокот на нивната врска...

Фото: Џенифер Лопез во бикини го прослави 52 роденден

Канал5 - 28.07.2021

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез пред неколку дена го прослави својот 52 роденден, за роденденските фотки атрактивната пејачка доби илјадници лајкови. Популарната Џеј Ло роденденот го прослави во бикини во друштво на холивудската ѕвезда ...

Јахта, бикини и страсен бакнеж, вака Џенифер Лопез го прослави својот роденден (фото+видео)

Хитпортал - 28.07.2021

Очигледно и годи старо новата љубов па Џенифер Лопез изгледа навистина среќно и заљубено на новите фотки кои таа ги постираше на својот Инстаграм по повод 52-риот роденден. На јахта во бикини и во страсен бакнеж со Бен Афлек ги изненади следбениците ...

Џеј Ло и Бен Афлек ја повторија легендарната сцена од хајта: Оваа фотка го заобиколи светот

Хаштаг - 28.07.2021

Обожавателите се воодуешевени од глетката... Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновија врската по 17 години, а сега ја повторија и сцената од нејзиниот спот за песната „Jenny from the Block“, во кој актерот ја имаше главната улога.

Мет Дејмон е многу среќен за Бен и Џенифер

24Инфо - 28.07.2021

Мет Дејмон ја искоментира обновената романса на својот долгогодишен пријател Бен Афлек со пејачката Џенифер Лопез и нагласи дека неговиот пријател ја заслужува сета среќа. 50-годишниот актер за „Екстра“ рече: Многу ми е мило за него.

Мет Дејмон е многу среќен за Бен и Џенифер

MTM - 28.07.2021

Мет Дејмон ја искоментира обновената романса на својот долгогодишен пријател Бен Афлек со пејачката Џенифер Лопез и нагласи дека неговиот пријател ја заслужува сета среќа. 50-годишниот актер за „Екстра“ рече: Многу ми е мило за него.

Џеј Ло и Бен Афлек уживаат на луксузна јахта од 130 милиони долари: На истото место летува и нејзиниот поранешен ...

Точка - 27.07.2021

Откако ја обновија врската, Џенифер Лопез и Бен Афлек решиле да одат на луксузен одмор и да уживаат во јахтата закотвена во Сен Тропе. Имено, по заедничките вечери во Холивуд, дошло време за поексклузивен одмор, па се упатиле кон Франција.