TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Бил Гејтс ќе стане дедо, ќерка му Џенифер го очекува првото дете

Слободен Печат - 25.11.2022

Џенифер Гејтс го очекува своето прво дете со сопругот Најел Насар , пишува „Дејли мејл“ . Имено, 26-годишната ќерка на милијардерот Бил Гејтс и неговата поранешна сопруга Мелинда ја откри радосната вест на Денот на благодарноста, објавувајќи ...

БИЛ ГЕЈТС СТАНА ДЕДО! Познатата наследничка на милијардер го очекува ПРВОТО ДЕТЕ со сопругот ЏОКИ: Еве како беше ...

Во Центар - 25.11.2022

Ќерката на Мелинда и Бил Гејтс го чека своето прво дете со сопругот, египетско-американскиот џокеј Најел Насер. Џенифер Гејтс (26) ја објави радосната вест на Денот на благодарноста споделувајќи слика на која е во поодмината бременост.

Бил Гејтс ќе стане дедо, ќерка му Џенифер со сопругот го чекаат првото дете

Репортер - 25.11.2022

Еден од најбогатите луѓе на светот Бил Гејтс ќе стане дедо. Ќерка му Џенифер, со сопругот Најел Насар го чекаат првото дете. Сподели и заедничка фотографија во долг темнозелен фустан. Една од првите кои им честиташе беше мајка ѝ Мелинда која рече ...

Ќерката на Мелинда и Бил Гејтс го чека првото дете со сопругот: Познатите милијардери ќе станат баба и дедо!

Убавина и Здравје - 25.11.2022

Ќерката на Мелинда и Бил Гејтс го чека првото дете со сопругот, египетско-американскиот џокеј Најел Насер. Џенифер Гејтс (26) објави радосна вест на Денот на благодарноста со прекрасна фотографија на Инстаграм.

Џенифер Гејтс и Најел Насар го очекуваат своето прво дете

Независен - 25.11.2022

САД – 25-годишната ќерка на милијардерот Бил Гејтс и поранешната сопруга Мелинда Френч Гејтс ја објави веста за бременоста во заедничка објава со нејзиниот 31-годишен сопруг. Покрај две слатки фотографии објавени на Инстаграм на Денот на ...

Познатите милијардери ќе станат баба и дедо: Бил Гејтс го чека првото внуче од ќерка (фото)

Вистина.мк - 25.11.2022

Бил Гејтс и сопругата Мелинда ќе станат баба и дедо за првоат. Џенифер Гејтс (26) ја објави среќната вест на „Денот на благодарноста“ со прекрасна фотографија на Инстаграм. Џенифер го чека своето прво дете со сопругот, египетско-американскиот џокеј ...

Познатите милијардери ќе станат баба и дедо: Бил Гејтс го чека првото внуче од ќерка (ФОТО)

Курир - 25.11.2022

Бил Гејтс и сопругата Мелинда ќе станат баба и дедо за првпат. Џенифер Гејтс (26) ја објави среќната вест на „Денот на благодарноста“ со прекрасна фотографија на Инстаграм. Џенифер го чека своето прво дете со сопругот, египетско-американскиот џокеј ...

Бил Гејтс го чека првото внуче од ќерка (ФОТО)

Нетпрес - 25.11.2022

Бил Гејтс и сопругата Мелинда ќе станат баба и дедо за првпат. Џенифер Гејтс (26) ја објави среќната вест на „Денот на благодарноста“ со прекрасна фотографија на Инстаграм. Џенифер го чека своето прво дете со сопругот, египетско-американскиот џокеј ...

Бил Гејтс ќе стане дедо: Неговата наследничка го чека првото дете (ФОТО)

Женски магазин - 25.11.2022

Ќерката на Мелинда и Бил Гејтс го чека своето прво дете со сопругот, египетско-американскиот џокеј Најел Насер. Џенифер Гејтс (26) ја објави радосната вест на Денот на благодарноста споделувајќи слика на која е во поодмината бременост.