TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поради сопствена глупост: Два хороскопски знаци ќе се соочат со сериозна опасност до крајот на неделата

Еспресо - 08.02.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да наидат на проблеми поради сопствената глупост оваа недела до 12 февруари. Станува збор за два знака о д Зодијакот. Особено жените родени во овие знаци ризикуваат да си го уништат ...

Пет хороскопски знаци кои со текот на годините стануваат подобри и поубави: Кога се постари почнуваат да зрачат со ...

Независен - 08.02.2023

Астролозите истакнуваат дека овие 5 хороскопски знаци со годините стануваат подобри и поубави – достоинствено стареат и го задржуваат младешкиот дух! Годините носат мудрост, искуство, знаење, свест и бројни придобивки.

Хороскопски знаци кои уживаат во озборување и не можат да чуваат тајни

Локално - 08.02.2023

Бидете внимателни додека разговарате со одредени хороскопски знаци. Секогаш размислете двапати пред да ги споделите вашите тајни со нив за да избегнете непријатности и манипулации. Близнаци Поради нивните разиграни и интелектуално љубопитни особини, ...

Ако ја бараш најдобрата сопруга, таа е меѓу овие хороскопски знаци

Lady - 08.02.2023

Сите жени се добри и грижливи, но секогаш ќе постојат некои кои се издвојуваат од сите останати. Можете да погодите во кој хороскопски знак се родени? Дали сте една од нив или можеби сте во брак со една од најдобрите? ...

Луѓето родени во овие хороскопски знаци брзо се спријателуваат со сите

Точка - 07.02.2023

Пријателски настроените луѓе се отворени, сакаат да се забавуваат и сакаат да имаат што повеќе блиски луѓе околу себе. Тие први ќе ви пријдат и ќе започнат разговор со вас, а понекогаш не им е ни важно дали повторно ќе ве сретнат бидејќи само сакаат ...

Драматичен пресврт: На три хороскопски знаци радикално ќе им се промени животот многу наскоро

Еспресо - 07.02.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе можат радикално да го променат животот на тековната недела до 12 февруари. Станува збор за три знаци на Зодијакот. Луѓето родени во овие знаци ќе добијат шанса да донесат радикални ...

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ СО СИЛНА ИНТУИЦИЈА! Имаат претчувство за настани кои сѐ уште не се случиле

Попара - 07.02.2023

Интуицијата е нешто што многумина од нас го чувствуваат, но не можат да го разберат. Сите ја имаме оваа моќ, но само малкумина можат да го разберат тоа „знаење“. Многу често ја игнорираме нашата интуиција и се сомневаме во неа.

Хороскопски знаци кои прават љубовни драми, дури и во јавност

Кајгана - 07.02.2023

Нивните емоции се интензивни, толку многу што припадниците на овие три хороскопски знаци можат да заборават каде се. Колку и да го сакаат партнерот, тие лесно можат да почувствуваат неверојатен наплив на гнев и се подготвени да ја направат ...

4 МЕНТАЛНО НАЈСИЛНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Храбро се соочуваат со сите проблеми и ништо не може да ги поколеба

ТВ21 - 07.02.2023

Овие хороскопски знаци се одлични решавачи на проблеми и никогаш не се откажуваат од своите цели. Бик Мирниот и мирен Бик има една од најизразените карактеристики што му овозможува да напредува во сите сфери на животот. Тоа е определување.

Според астролозите, ова се 4-те најпаметни знаци на Зодијакот

Во Центар - 07.02.2023

Близнаците брзо се движат и секогаш со леснотија учат нови работи, па затоа не е чудно што според астролозите тие се најпаметниот хороскопски знак. Според астролозите, повеќето припадници на одреден знак имаат слични особини и способности, а истото ...

Промени во личниот живот: Три хороскопски знаци ќе се вљубат „до уши“ оваа пролет (а љубовта ќе биде возвратена!)

Еспресо - 07.02.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кои ќе се заљубат оваа пролет. Станува збор за три хороскопски знаци – Близнаци, Рак и Девица. Астролозите советуваат да започнете морално да се подготвувате за сериозни промени во вашиот личен живот – ...

Од флерт до голема љубов: Три хороскопски знаци ќе имаат големи љубовни промени во февруари

Скопје24 - 06.02.2023

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот на кои февруари 2023 година ќе им донесе незаборавни емоции и романтични авантури. Еве за кои три знаци станува збор: Овен Овните моментално минуваат низ не баш најлесниот период, ако ја процените нивната ...

Ќе ги следи среќа: На овие хороскопски знаци им претстои најдобра недела

Екран - 06.02.2023

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пред нас е нова недела. Сè уште сме под владеење на Водолија, и бидејќи ниту една планета не е ретроградна оваа ...

4 МЕНТАЛНО НАЈСИЛНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Храбро се соочуваат со сите проблеми и ништо не може да ги поколеба

Zoom - 07.02.2023

Овие хороскопски знаци се одлични решавачи на проблеми и никогаш не се откажуваат од своите цели. Бик Мирниот и мирен Бик има една од најизразените карактеристики што му овозможува да напредува во сите сфери на животот. Тоа е определување.

ОВИЕ хороскопски знаци уживаат во озборување и НИКАКО не можат да чуваат тајни!

Убавина и Здравје - 08.02.2023

Бидете внимателни додека разговарате со одредени хороскопски знаци. Секогаш размислете двапати пред да ги споделите вашите тајни со нив за да избегнете непријатности и манипулации. Близнаци Поради нивните разиграни и интелектуално љубопитни особини, ...