TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Од Пепелашка до пејачка: Карантин-концерт на Северина (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 07.04.2020

Северина дефинитивно не мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба , каде што престојува со сопругот Игор Којиќ . Та сними видео во кое демонстрира како вежба додека го чисти подот во кујната на својата свекрва Оља ...

„Поздрав до Македонија“ – Северина пее и игра од дома за земјите од регионот (видео)

Црнобело - 06.04.2020

Во карантински концерт од дома, Северина ги размрда и расположи фановите со песна и танц посветен на сите земји од регионот. Северина секој викенд се снима во живо на Инстаграм и разговара со фановите од дома за да ги занимава за време на карантин, ...

Кеба во џогинг со домашното милениче (ФОТО)

Убавина и Здравје - 06.04.2020

Драган Којиќ Кеба (60) не се откажува од физичката активност дури и во доба на коронавирусот. Судејќи по папарацо-фотографиите во просолжение на овој текст, тој редовно го носи надвор своето домашно милениче, носејќи ан себе заштитна маска и ...

Изолацијата и удрила во глава, Северина чисти и вежба во кујна(ВИДЕО)

Хитпортал - 06.04.2020

Ако мислевте дека од Северина сте виделе до сега се сте се излажале. Пејачката на Инстаграм сподели видео со своите фанови од домашна атмосфера и од својата кујна каде што ем чисти ем вежба како вистинска домакинка.

Северина како Пепелашка во домот на свекорот и свекрвата (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 06.04.2020

Северина и Игор Којиќ пандемијата на коронавирусот ги „заглави“ во Белград, поточно во куќата на свекорот Драган Којиќ Кеба и свекрвата Оља Којиќ, каде што живеат неколку недели. Ако помисливте дека популарната пејачка по цели денови седи дома без ...

Северина не сте ја виделе ваква досега – Еве на кој начин ја одржува формата во изолација (ВИДЕО)

Слободен Печат - 05.04.2020

Северина е на сцената веќе со децении и исто толку долго е синоним за сексапил и заводливост. Таа многу води сметка за своите модни изданија, па така дури и настрогите критичари обично за неа немаат замерка.

(ВИДЕО) Северина покажала како чисти и во исто време вежба!

Нетпрес - 05.04.2020

Северина на нејзиниот профил на Инстаграм започна со “SeVeTeVe” со цел да ги забавува нејзините фанови во ова време на седење дома и изостанок на многу културни настани… Северина ги најавила и вечерашните гости… Северина објавила видео со ја ...