TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Џенифер Лопез се врати на Инстаграм: Тоа е таа – сега!

Еспресо - 26.11.2022

Џенифер Лопез го објави првиот албум од 2014 година на Инстаграм и со тоа откри зошто не била „достапна“ за своите обожаватели. Пејачката Џенифер Лопез на Инстаграм го објави првиот музички албум од 2014 година, наречен „This Is Me… Now“.

Џенифер Лопез откри зошто ги избриша сите објави од Инстаграм: „Ова сум јас некогаш и јас сега“

Точка - 26.11.2022

Џенифер Лопез неодамна ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави на својот Инстаграм профил и ја замени профилната слика со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

Откриено зошто исчезна Џеј Ло од Инстаграм

Локално - 26.11.2022

На Инстаграм настана вистински хаос кога луѓето забележаа дека се избришани сите објави на пејачката Џенифер Лопез. Латино дивата профилната слика ја замени со црна позадина, а многумина беа загрижени.

Што се случува со Џенифер Лопез? Ги избриша сите објави од инстаграм, а нејзината профилна слика ги загрижи 227 милиони ...

Во Центар - 25.11.2022

Џенифер Лопез ја избриша целата содржина од својот Инстаграм профил и фотографијата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна слика. Дури 226 милиони следбеници на пејачката и актерката се навикнаа на нејзините фотографии и видеа од ...

„Ова сум јас… сега“: Лопез ги избриша сите фотографии на Инстаграм, а потоа му посвети песна на Бен

Слободен Печат - 25.11.2022

Поминаа дваесет и четири часа откако пејачката Џенифер Лопез без никаква најава ги избриша сите свои објави на Инстаграм, а профилната слика ја замени со црна позадина. Латино дивата со оваа нејзина одлука за кратко ги загрижи нејзините 226 милиони ...

(ВИДЕО) „Ова сум јас“: Џенифер Лопез открила зошто ги избришала сите објави од Инстаграм

Екран - 25.11.2022

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ вчера ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

This Is Me…Now – Џеј Ло го посвети новиот албум на Бен Афлек

Независен - 25.11.2022

САД- Дваесет години до денот на објавувањето на This Is Me…Then, пејачката на „Jenny from the Block“ (53) го најави новиот албум This Is Me…Now. Ѕвездата, чии социјални мрежи станаа мрачни деновиве, самата ја сподели веста.

Џеј Ло ги избриша сите објави и постави црна профилна слика: Фановите загрижени, таа не кажува ништо! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 25.11.2022

Пејачката Џенифер Лопез ги избирала сите свои објави на Инстаграм, а профилната слика ги заменила со црна позадина. Пејачката и актерка не дала досега ниту едно објаснување, а нејзините 226 милиони следбеници прашуваат што се случило.

Џенифер Лопез подготвува нешто големо: Која е причината што ги избриша фотографиите од Инстаграм?

Еспресо - 25.11.2022

Зошто Џеј Ло ги избриша сите нејзини објави на Инстаграм? Пејачката на Let’s Get Loud стана целосно инкогнито на своите профили на социјалните мрежи. Еве се што знаеме досега… Поп-ѕвездата го збуни интернетот и нејзините 226 милиони следбеници, ...

Џенифер Лопез исчезна! Милиони следбеници на социјалните мрежи во шок

ММС - 25.11.2022

Популарната актерка и пејачка Џенифер Лопез ги загрижи обожавателите. Таа ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот ја замени со слика со црн круг Иако на социјалните мрежи на Џенифер Лопез нема објаснување што се случува, ...

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм и постави црна позадина: Што и се случува на големата ѕвезда?!

Вистина.мк - 25.11.2022

Пејачката и актерка Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна позадина. Пејачката и актерка се уште не дала никакво објаснување, а нејзините 226 милиони следбеници се прашуваат што се ...

Џенифер Лопез објави црна слика на профилот и избриша сè

Скопје1 - 25.11.2022

Популарната пејачка ги загрижи своите фанови. Имено, Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со слика со црн круг. Пејачката и актерка не дала никакво објаснување, а нејзините ...

Џенифер Лопез објасни зошто ги избришала сите објави од Инстаграм: Ова сум јас! (ВИДЕО)

Канал5 - 25.11.2022

Џенифер Лопез вчера ги шокира своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи. Сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

(ВИДЕО) Џенифер Лопез откри зошто ги избришала сите објави од Инстаграм

Нетпрес - 26.11.2022

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ вчера ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

Џенифер Лопез откри зошто исчезнала

Денар - 26.11.2022

Џенифер Лопез вчера ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

(Видео) Џенифер Лопез ја откри причината зошто ја снема од социјалните мрежи

ММС - 26.11.2022

Џенифер Лопез вчера ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

Џенифер Лопез откри зошто ги избришала сите објави од Инстаграм

Макфакс - 26.11.2022

Џенифер Лопез ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

Џеј Ло го најави новиот музички албум, откако ги избриша сите објави на нејзиниот Инстаграм

Репортер - 26.11.2022

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил на 24 часа за да го најави нејзиниот нов албум насловен This Is Me…Now. Албумот доаѓа 20 години по објавувањето на This Is Me…Then.

Џенифер Лопез конечно откри зошто „исчезна“ од Инстаграм

Press24 - 26.11.2022

Џенифер Лопез ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

Џенифер Лопез конечно откри зошто „исчезна“ од Инстаграм

Скопје24 - 26.11.2022

Џенифер Лопез ги шо кираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.

Откриено зошто Џенифер Лопез исчезна од социјалните мрежи: Ваков пресврт дефинитивно никој не очекуваше! (ВИДЕО)

Курир - 26.11.2022

На Инстаграм настана вистински хаос кога луѓето забележаа дека се избришани сите објави на пејачката Џенифер Лопез. Латино дивата профилната слика ја замени со црна позадина, а многумина беа загрижени.

ИСЧЕЗНА ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ! Јавноста е информирана, Светот збунет!

Попара - 26.11.2022

Џенифер Лопез вчера ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна фотографија на сите социјални мрежи, а сега е откриена и причината за нејзиниот необичен потег.