TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Инцидент меѓу две семејства кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

МКД - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести „Св. Наум Охридски“, поранешна градска болница, во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според ...

Тепачка помеѓу две семејства кај стара Градска болница, интервенирала полицијата

Фокус - 09.08.2020

Кај поранешна Градска болница попладнево настанал инцидент меѓу две семејства, а интервенирала и полицијата. Според информациите од МВР, физичката пресметка настанала откако претходно дете било прегазено.

Физичка пресметка во „Градска“ болница

Алсат-М - 09.08.2020

Попладнево кај скопската болница „Св. Наум Охридски“ дошло до нарушување на јавниот ред и мир, по физичка пресметка од страна на револтирани членови на семејство при претходно случена сообраќајна незгода, во која според првични сознанија било удрено ...

ВИДЕО: Полицијата ги приведе учесниците во инцидентот пред Градска болница

Курир - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

Две семејства се тепаа пред Градска болница, интервенираше и полицијата (ВИДЕО)

Слободен Печат - 09.08.2020

Попладнево две семејства најпрво вербално, а потоа и физички се пресметале, откако дете удрено од автомобил било пренесено во ГОБ „ Свети Наум Охриски“ во центарот на Скопје. Според полициски извори во близина на старата градска болница дошло до ...

Инцидент помеѓу две семејства кај стара градска болница, интервенирала и полицијата

ТВ21 - 09.08.2020

Кај старата градска болница настанал инцидент меѓу две семејства, а интервенирала и полицијата. „Во близина на стара Градска болница дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на две семејства при претходно случена сообраќајна ...

(ВИДЕО) Тепачка кај „градска“ болница, интервенира полицијата

360 степени - 09.08.2020

Гужва и полициски возила вечерва кај старата градска болница во близина на Собранието во центарот на Скопје. Според првичните информации дошло до физичка пресметка меѓу две семејства. Од полицијата го потврдуваат настанот.

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

ММС - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

ВИДЕО: Полициски екипи интервенираа пред поранешна градска болница, по вербална и физичка пресметка на две семејства

А1 On - 09.08.2020

Три полициски возила со по неколку полициски службеници интервенираа пред поранешна градска, а сега, болница „Свети Наум Охридски“ откако била пријавено нарушување на јавниот ред и мир. Според неофицијални информации, две семејства најпрво вербално, ...

Инцидент пред старата Градска болница, интервенираше и полицијата

Сител - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

(ФОТО) ДРАМАТИЧНА ТЕПАЧКА ПРЕД ГРАДСКА БОЛНИЦА - причина е прегазено дете

Фактор - 09.08.2020

Голема тепачка се случи пред Градската болница. Како што неофицијално дознава Фактор, тепачката настанала откако било со автомобил прегазено дете. Но, таткото на детето почнал да го тепа човекот што го прегазил.

Инцидент помеѓу две семејства кај Градска, повредено дете

Република - 09.08.2020

Вечерва кај ГОБ „Св. Наум Охридски“ во Центар настанал инцидент меѓу две семејства, по интервенирала и полицијата. Од МВР велат дека во близина на стара Градска болница дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на две семејства ...

Голем инцидент вечерва пред Градска болница: Дете повредено во сообраќајка, се степале две семејства

Курир - 09.08.2020

Кај старата градска болница настанал инцидент меѓу две семејства, а интервенирала и ...

ТЕПАЧКА НА ДВЕ СЕМЕЈСТВА ПРЕД ГРАДСКА БОЛНИЦА - Интервенираше полиција (ВИДЕО)

Вечер - 09.08.2020

Физичка пресметка се случи вечерва пред Градска болница. Според неофицијални информации две семејства најпрво вербално, а потоа и физички се пресметале, а откако дете било удрено од автомобил и пренесено во болницата.

(ВИДЕО) Инцидент пред Градска болница: Дете повредено во сообраќајка, се степале две семејства

Скопје1 - 09.08.2020

Попладнево кај скопската болница „Св. Наум Охридски“ дошло до нарушување на јавниот ред и мир, по физичка пресметка од страна на револтирани членови на семејство при претходно случена сообраќајна незгода, во која според првични сознанија било удрено ...

Има повредени и приведени: Детали за инцидентот пред Градска болница (ВИДЕО)

Курир - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

(Фото- Видео):Физичка пресметка во „Градска“ болница-причина е прегазено дете

Либертас - 09.08.2020

Попладнево кај скопската болница „Св. Наум Охридски“ дошло до нарушување на јавниот ред и мир, по физичка пресметка од страна на револтирани членови на семејство при претходно случена сообраќајна незгода, во која според првични сознанија било удрено ...

Инцидент пред старата Градска болница, интервенирала и полицијата

Вечер Прес - 09.08.2020

Кај старата градска болница „Св. Наум Охридски“ во центарот на Скопје, вечерва се случил инцидент меѓу две семејства, а интервенирала и полицијата, јави ТВ21 „Во близина на стара Градска болница дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

Канал5 - 09.08.2020

Инцидентот настанал поради претходно настаната сообраќајна незгода во која било прегазено дете. Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на ...

Инцидент кај старата градска болница поради удрено дете, интервенирала и полицијата

Локално - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

Опсервер - 09.08.2020

Скопје, 9 август 2020 () – Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните ...

Детето во болница, татко му е приведен: Еве како дошло до инцидентот пред стара Градска

Курир - 09.08.2020

Голема тепачка се случи пред Градската болница. Како што неофицијално дознава Фактор , тепачката настанала откако било со автомобил прегазено дете. Но, таткото на детето почнал да го тепа човекот што го прегазил.

Има повредени и приведени: Детали за инцидентот пред Градска болница (Видео)

Поглед - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

24Инфо - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

Прво се судриле, па се степале кај старата градска болница во Скопје

+инфо - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во, која според првичните сознанија, било удрено ...

Приведени неколку лица по инцидент пред Градската болница Св. Наум Охридски во Скопје

Денешен - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

iPortal - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

Инцидент кај Градската болница за удрено дете, интервенирала и полицијата

еМагазин - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

Тепачка помеѓу две семејства кај стара градска болница, интервенирала и полицијата

Граѓански збор - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

Независен - 09.08.2020

Фото: Б. Грданоски Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

Frontline - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете, ...

Инцидент кај старата градска болница во Скопје, интервенирала и полицијата

Телма - 09.08.2020

Во близина на болницата за хируршки болести Св. Наум Охридски во Скопје вечерва дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на семејства при претходно случена сообраќајна незгода во која според првичните сознанија било удрено дете.

Полицијата ги уапси учесниците во ТЕПАЧКАТА ПРЕД ГРАДСКА БОЛНИЦА (ВИДЕО)

Вечер - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

(ВИДЕО) Инцидент меѓу две семејства кај Градска, повредено дете

Нетпрес - 09.08.2020

Вечерва кај ГОБ „Св. Наум Охридски“ во Центар настанал инцидент меѓу две семејства, по интервенирала и полицијата. Од МВР велат дека во близина на стара Градска болница дошло до нарушување на јавниот ред и мир од страна на членови на две семејства ...

Било фрлано со предмети и конн полицајците кои дошле – што се случувало пред градска болница (Видео)

Поглед - 09.08.2020

Инцидeeнт вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведee и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

Инцидент пред старата Градска болница: Прегазил дете, па таткото го претепал возачот- интервенирала и полицијата ...

Press24 - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...

(Видео) Приведени тепачите од пред Градска болница

24Инфо - 09.08.2020

Инцидент вечерва пред болницата за хируршки болести Св.Наум Охридски во центарот на Скопје во кој интервенираше и полицијата и приведе и неколку лица. Од МВР информираат дека била повикана полиција поради инцидент во кој учествувале членови на ...