TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Српска мисица загина во страотна сообраќајка, од ударот во камион почина на самото место

Слободен Печат - 21.05.2022

Српската мисица Мирјана Стојановиќ (34) загина во тешка сообраќајна несреќа што во петокот се случила на патот Прахово-Шимановци, кога со својот „голф“ се судрила со камион. Трагедијата се случила во петокот околу девет часот, а жената починала на ...

ПРЕТХОДНО ГО ИЗГУБИВ СИНОТ, А СЕГА И НЕА, ТАА БЕШЕ СИОТ МОЈ ЖИВОТ - партнерот на загинатата српска убавица со потресна ...

Фактор - 21.05.2022

Александар Аврамов, момчето на Мирјана Стојадиновиќ, која загина во сообраќајна несреќа што се случи кај Шимановац, за Курир.рс изјави дека откако дознала дека таа починала, се чувствува како да се распаѓа на парчиња. „Се распаѓам.

Поранешната српска мисица Мирјана Стојановиќ загина во сообраќајна несреќа

Фокус - 21.05.2022

Мирјана Стојановиќ (34), поранешна Мис на фотогеничност и финалистка на изборот Мис на Србија 2007, утринава загинала во сообраќајна несреќа, јавуваат тамошните медиуми. Несреќата се случила на патот Прхово – Шимановци, кога Стојановиќ управувајќи ...

Поранешната српска мисица Мирјана Стојановиќ загина во сообраќајна несреќа

24Инфо - 21.05.2022

Мирјана Стојановиќ (34 г.) мис на фотогеничност и финалистка на изборот за Мис на Србија во 2007 година, утринава загинала во сообраќајна несреќа, јавуваат медиумите кај северниот сосед. Сообраќајната несреќа во која учествувале автомобил „голф“ ...

Српската мис Мирјана Стојановиќ загина во сообраќајна несреќа

Репортер - 21.05.2022

Мирјана Стојановиќ (34), која беше Мис на Србија 2007, утрово загина во сообраќајна несреќа, јавуваат тамошните медиуми. Несреќата се случила на патот Прхово – Шимановци, кога Стојановиќ која го управувала својот автомобил Голф се судрила со камион ...

БЕШЕ ПРВАТА МИС НА ФОТОГЕНИЧНОСТ, А ПОТОА СЕ ПОСВЕТИ НА ПРИВАТНИОТ БИЗНИС - како трагично го загуби животот српската ...

Фактор - 21.05.2022

Мирјана Стојановиќ, мис на фотогеничност и финалистка на изборот за Мис на Србија во 2007 година, трагично го загуби животот во страшна сообраќајна несреќа што се случи вчера утрото, на 20 мај, на патот Прхово - Шимановци.

Ова е Мирјана, мисицата која загина на лице место

Мастило - 21.05.2022

Во тешка сообраќајна несреќа која вчера се случи на патот Прхово-Шимановци животот го загуби Мирјана Стојановиќ, поранешна убавица со титула. Автомобилот марка „голф“ кој го управувала се судрил со камион, а од здобиените повреди таа загинала на ...

Беше првата мис на фотогеничност, а потоа се посвети на приватниот бизнис: Како трагично го загуби животот српската ...

Женски магазин - 21.05.2022

Мирјана Стојановиќ, мис на фотогеничност и финалистка на изборот за Мис на Србија во 2007 година, трагично го загуби животот во страшна сообраќајна несреќа што се случи вчера утрото, на 20 мај, на патот Прхово - Шимановци.

Поранешната српска мисица Мирјана Стојановиќ загина во сообраќајна несреќа

Бриф - 21.05.2022

Мирјана Стојановиќ (34), поранешна Мис на фотогеничност и финалистка на изборот Мис на Србија 2007, утринава загинала во сообраќајна несреќа, јавуваат локалните медиуми. Несреќата се случила на патот Прхово – Шимановци, кога Стојановиќ управувајќи ...