TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешко повреден скопјанец: Додека управувал електричен тротинет во Шуто Оризари паднал среде улица

Курир - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа ...

Управувал со тротинет и паднал на коловоз: Скопјанец се здобил со тешки повреди

Скопје инфо - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа ...

Уште една несреќа во Скопје со електричен тротинет

Скопје1 - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа ...

Бидете внимателни: Скопјанец доживеа тешка несреќа со електричен тротинет

Press24 - 23.09.2021

Скопјанец се здобил со тешки повреди откако доживеал несреќа со електричен тротинет. „На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот.

Тешко повреден скопјанец – управувал електричен тротинет во Шуто Оризари паднал среде улица

Нетпрес - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа ...

Тешко повреден скопјанец – паднал среде улица со електричен тротинет

Локално - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа ...

Паднал од тротинет и тешко се повредил

24Инфо - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди”, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа ...

Се судрија автомобил и електричен тротинет кај ТЦ „Рамстор“ (ФОТО)

ТВ21 - 22.09.2021

Утрово ТВ21 забележа сообраќајна незгода на пешачкиот премин кај трговскиот центар „Рамстор“ во Скопје. Се судриле електричен тротинет и автомобил, при што е причинета само материјална штета.