Окръжният съд в Благоевград излезе с отворено писмо до медиите, в което се обявява срещу съкращаването на съдийски щатни бройки в окръжните съдилища. Според магистратите решенията на Висшия съдебен съвет, чийто мандат е изтекъл, са взети без достатъчна обосновка и крият риск от ...
Административният ръководител на Окръжен съд-Благоевград Петър Узунов изпрати гневно писмо до медиите и ВСС срещу "необоснованото съкращаване на съдийски щатни бройки в окръжните съдилища, приемани от Висш съдебен съвет след изтичането на неговия мандат".
Окръжният съд в Благоевград излезе с отворено писмо до медиите срещу необоснованото съкращаване на съдийски щатни бройки в окръжните съдилища от Висшия съдебен съвет с изтекъл мандат. ФОКУС публикува целия текст на писмото без редакторска намеса: Обръщам се към Вас с тревога и ...