TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уште еден клуб се вклучи во трката за „заложникот“ Рабио

Спортски - 21.03.2019

Шпанскиот гигант Атлетико Мадрид е последниот клуб кој се вклучи во трката за потпист на францускиот играч за врска Адриен Рабио, пренесува „АС“. Рабио откако одби да го продолжи договорот со ПСЖ е надвор од тимот, па на крајот на сезоната како ...

Уште еден клуб се вклучи во битката за „заложникот“ Рабио

+инфо - 21.03.2019

Шпанскиот клуб Атлетико Мадрид е заинтересиран за потписот на францускиот играч од средниот ред на Пари Сен Жермен, Адријан Рабио, објавија „АС“ и „Спорт“. Играчот моментално е надвор од плановите на ПСЖ, а неговиот договор истекува по крајот на ...

Очајната мајка: Мојот син е затвореник, го држат како заложник – наскоро ќе биде во темница и на сув леб

Спортклуб - 21.03.2019

Адриен Рабиот одличниот млад фудбалер на ПСЖ моментално е суспендиран поради кршење на дисциплината, а неговата мајка Вероника тврди дека клубот всушност му се одмаздува бидејќи не сакаше да потпише нов ...

Мајката на Рабио: ПСЖ го држи како заложник

+инфо - 20.03.2019

Мајката на практично исфрлениот од Пари Сен Жермен, Адриен Рабио упати тешки зборови кон клубот, откако го спореди нејзиниот син со „затвореник“. – Не сакам повторно да го вознемирувам Адријан, велејќи дека тој не се чувствува многу добро.

Уште еден клуб се вклучи во трката за „заложникот“ Рабио

Таратур - 21.03.2019

Шпанскиот гигант Атлетико Мадрид е последниот клуб кој се вклучи во трката за потпист на францускиот играч за врска Адриен Рабио, пренесува „АС“. Рабио откако одби да го продолжи договорот со ПСЖ е надвор од тимот, па на крајот на сезоната како ...

Уште еден клуб се вклучи во битката за „заложникот“ Рабио

Опсервер - 21.03.2019

Шпанскиот клуб Атлетико Мадрид е заинтересиран за потписот на францускиот играч од средниот ред на Пари Сен Жермен, Адријан Рабио, објавија „АС“ и „Спорт“. Играчот моментално е надвор од плановите на ПСЖ, а неговиот договор истекува по крајот на ...

Мајката на Рабио: ПСЖ го држи како заложник

Sport M - 20.03.2019

Мајката на практично исфрлениот од Пари Сен Жермен, Адриен Рабио упати тешки зборови кон клубот, откако го спореди нејзиниот син со „затвореник“. – Не сакам повторно да го вознемирувам Адријан, велејќи дека тој не се чувствува многу добро.

Уште еден клуб се вклучи во битката за „заложникот“ Рабио

А1 On - 21.03.2019

Шпанскиот клуб Атлетико Мадрид е заинтересиран за потписот на францускиот играч од средниот ред на Пари Сен Жермен, Адријан Рабио, објавија „АС“ и „Спорт“. Играчот моментално е надвор од плановите на ПСЖ, а неговиот договор истекува по крајот на ...

Уште еден клуб се вклучи во битката за „заложникот“ Рабио

Sport M - 21.03.2019

Шпанскиот клуб Атлетико Мадрид е заинтересиран за потписот на францускиот играч од средниот ред на Пари Сен Жермен, Адријан Рабио, објавија „АС“ и „Спорт“. Играчот моментално е надвор од плановите на ПСЖ, а неговиот договор истекува по крајот на ...