TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

,,The Rock” објави нежно видео како со песна и покажува на ќеркичката правилно да мие раце (ВИДЕО)

Канал5 - 04.04.2020

Холивудскиот актер Двејн Џонсон на својот Инстаграм профил објави видео кое ги налути неговите следбеници. Поточно, актерот снимил ритуал пред туширање во кој четиригодишна ќерка пее додека учи како правилно да ги мие рацете.

(ВИДЕО) Најпознатиот снагатор ја покажал нежната страна: Двејн Џонсон и пеел на ќеркичката и ја учел да мие раце!

Екран - 04.04.2020

Славниот холивудска снагатор, Двејн Џонсот „The Rock“ на својот профил на Инстаграм објавил видео од неговата 4-годишна ќерка Тија, која ја учи да мие раце, и ја покажал својата нежна страна.

Видеото на Двејн Џонсон ги разнежни милиони ширум светот – погледнете како ја учи својата ќерка да ги мие рацете

Попара - 05.04.2020

Двејн Џонсон на својот инстаграм профил објави видео кое ги разнежни неговите следбеници. Поточно, актерот снимил ритуал пред туширање во кој четиригодишната ќерка пее додека учи како правилно да ги мие рацете.