TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тинејџер од скопско им испратил на другарите експлицитно видео со малолетната девојка

Слободен Печат - 31.01.2023

Жена од скопско пријавила во полиција дека момчето на нејзината ќерка им испратило видео со експлицитна содржина од девојчето на неколкумина, соопшти МВР. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Хорор: Малолетник преку интернет на други лица праќал ексциплитно видео од својата малолетна девојка

Centar - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна ...

Малолетник праќал ексциплитно видео од својата малолетна девојка на други лица

Скопје инфо - 31.01.2023

Вчера во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, испратил експлицитно видео до други лица.

Тинејџер споделувал експлицитно видео од неговата малолетна девојка

А1 On - 31.01.2023

Малолетник од скопско споделил со други лица видео снимка со експлицитна содржина на која била неговата малолетна девојка. Случајот во полиција го пријавила мајката на девојката. – На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од ...

Скопјанка пријавила во полиција: Момчето на нејзината малолетна ќерка испратило видео со експлицитна содржина на ...

Курир - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна ...

Скопјанка пријавила во полиција: Момчето на нејзината малолетна ќерка испратило видео со експлицитна содржина на ...

Lider - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна ...

Скопјанка пријавила дека момчето на нејзината малолетна ќерка испратило видео со експлицитна содржина на неколку лица

Нетпрес - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна ...

Малолетник од Скопје на другари им праќал видеа со експлицитна содржина кои ги снимал со неговата малолетна девојка

MakPress - 02.02.2023

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна ...