TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пуста Карлеуша ја блокнал Канје Вест, еве зошто и се налутил…

Хитпортал - 18.04.2024

Дека Канје Вест ја следи на Инстаграм пејачката Јелена Карлеуша дознаа и тие кои што не ги интересираше но дефинитивно голем шок беше неодамнешното признание на Јелена дека Канје неодамна ја блокирал.

„ГО ПОКАНИВ, МНОГУ МИ СЕ НАЛУТИ“ Јелена Карлеуша откри дека Канје Вест ја блокирал на Инстаграм

+инфо - 17.04.2024

Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша откри дека славниот рапер Канје Вест ја блокирал на Инстаграм поради, за неа, непознати причини. Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша откри дека славниот рапер Канје Вест ја блокирал на Инстаграм поради, за ...

Јелена Карлеуша се пожали дека Канје Вест ја блокирал на Инстаграм: „Многу ми се налути…“

Слободен Печат - 17.04.2024

Јелена Карлеуша пред неколку години се пофали дека се следи со Канје Вест на Инстаграм. Сега во интервју за српски „Информер“ пејачката откри дека во меѓувреме раперот ја блокирал. Имено, Карлеуша пред концертот што ќе го одржи во Ниш ја коментираше ...

„Многу ми се налути“: Јелена Карлеуша откри дека Канје Вест ја блокирал на Инстаграм

Еспресо - 17.04.2024

Јелена Карлеуша пред неколку години се пофали дека Канје Вест ја следи на Инстаграм. Сега во интервју за „Информер“ таа откри дека тој ја блокирал во меѓувреме. Најпрво се осврна на веста дека Ким Кардашијан ќе дојде во Белград овој јуни за да ...

Карлеуша јавно се пожали од славниот рапер: „Канје Вест ми се налути и ме блокираше“

Вистина.мк - 17.04.2024

Јелена Карлеуша во интервју за Информер.рс отворено зборуваше за односот со американскиот рапер Канје Вест со кој планираше да соработува, а меѓудругото откри и дали ќе присуствува на отворањето на бутикот на неговата поранешна сопруга Ким ...

ЕДНА РАБОТА БИЛА ПРЕСУДНА ДА ЈА БЛОКИРА: Карлеуша откри дека откако му го кажала ова на Канје Вест веќе не се пријатели ...

Курир - 17.04.2024

Јелена Карлеуша во интервју за Информер.рс отворено зборуваше за односот со американскиот рапер Канје Вест со кој планираше да соработува, а меѓудругото откри и дали ќе присуствува на отворањето на бутикот на неговата поранешна сопруга Ким ...