TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уапсен Сергеј Трифуновиќ: Полицијата го фатила додека купувал дрога

Слободен Печат - 18.04.2024

Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ (51) вечерва бил уапсен додека купувал дрога, објави српскиот медиум „Курир“ . Како што неофицијално дознаваат тие, Трифуновиќ бил уапсен откако полицијата го следела автомобилот на мажот В.А.

Уапсен е актерот Сергеј Трифуновиќ

А1 On - 18.04.2024

Инспекторите на Четвртото одделение на белградската полиција, вечерва наводно го привеле актерот Сергеј Трифуновиќ откако кај него пронашле неколку грама недозволени супстанци. Трифуновиќ наводно бил приведен околу 20 часот во Вождовац откако, како ...

Уапсен познатиот актер Сергеј Трифуновиќ

ТВ21 - 18.04.2024

Познатиот глумец Сергеј Трифуновиќ е уапсен вечерва во Белград, во населбата Вождовац, јавуваат српските медиуми. Инспекторите кај актерот нашле неколку грама недозволена супстанца. Трифуновиќ бил приведен околу 20 часот и тоа додека од познаник ...

Уапсен познатиот актер Сергеј Трифуновиќ

Курир - 18.04.2024

Трифуновиќ бил приведен околу 20 часот и тоа додека купувал дрога од познаник. Познатиот актер Сергеј Трифуновиќ е уапсен вечерва во Белград, во населбата Вождовац, јавуваат српските медиуми.

Уапсен познатиот српски актер Сергеј Трифуновиќ

Нетпрес - 18.04.2024

Познатиот актер Сергеј Трифуновиќ е уапсен вечерва во Белград, во населбата Вождовац, јавуваат српските медиуми. Полициски инспектори кај актерот нашле неколку грама недозволена супстанца.

Уапсен познатиот актер Сергеј Трифуновиќ

Press24 - 18.04.2024

Познатиот актер Сергеј Трифуновиќ е уапсен вечерва во Белград, во населбата Вождовац, јавуваат српските медиуми. Полициски инспектори кај актерот нашле неколку грама недозволена супстанца.

Уапсен познатиот актер Сергеј Трифуновиќ

Република - 18.04.2024

Познатиот актер Сергеј Трифуновиќ е уапсен вечерва во Белград, во населбата Вождовац, јавуваат српските медиуми. Полициски инспектори кај актерот нашле неколку грама недозволена супстанца.