TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СРАМ ДА ВИ БИДЕ“! Карлеуша нападнала постара госпоѓа, но и таа не и останала должна ! ЖЕСТОК ОДГОВОР (фото)

Вечер - 25.11.2020

Не им одговараат на сите фотографиите на Карлеуша Иако ја поминала четириесетата и има две деца неможе да и се оспори феноменалниот изглед на Јелена Карлеуша. На сите им е добро познато дека Јелена умее често да шокира со своите провокативни слики ...

Најевтино издание на Јелена Карлеуша: Сите ги тријат очите, се облекла за 1.200 денари?! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 24.11.2020

Ова се вика добро утро… Јелена Карлеуша (42) неодамна им посака „добро утро“ на своите следачи на Инстаграм со секси-фотографија со која испрати силна порака. На фотографијата, популарната пејачка позира во провокативна спотска гардероба, која чини ...

ГОЛА И МОКРА – НА КАРЛЕУША И НЕДОСТАСУВА ЛЕТО, А НА ФАНОВИТЕ ЖЕШКИ КАДРИ: Пејачката во црна танга го запали интернет

Вечер - 24.11.2020

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм поделила жешки кадри од базен, а нејзиното згодно мокро тело ги запали и ...

Драстично ослабнала: Јелена Карлеуша во прошетка со ќерките (ФОТО)

Убавина и Здравје - 24.11.2020

Изгледа дека постарата ќерка на Јелена Карлеуша , Атина Тошиќ , не е единствената што ги следи чекорите на својата славна мајка занимавајќи се со моделинг. Иако сите мислеа дека помладата Ника личи на популарниот татко, фудбалерот Душко Тошиќ , па ...

Драстично ослабена: Карлеуша во прошетка со ќерките, а сите ја коментираат промената на помалата Ника (фото)

Вистина.мк - 24.11.2020

Јелена Карлеуша е една од познатите Србинки што не се двоуми да им се пофали на своите обожаватели со своите ќерки, Атина и Ника, кои сè повеќе одат по стапките на нивната мајка, па Атина започна да се занимава со моделинг и е активна на социјалните ...

Наследничката на Карлеуша воодушеви со новите фотки: На социјалните мрежи ја следат 125.000 луѓе

Хаштаг - 23.11.2020

Убавица, во секоја смисла на зборот.... Атина Тошиќ е постарата ќерка на Јелена Карлеуша, а како што изгледа, таа е на добар пат за неколку години на социјалните мрежи да ја престигне познатата мајка.