TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славниот Џејмс Бонд наскоро во Србија: Актерот не се двоумел, а причината е неверојатна!

Женски магазин - 13.05.2021

Фото: Инстаграм/ whatsdanielwearing Славниот актер наскоро во главниот град на Србија! Холивудската sвезда Даниел Крег, попознат како „Џesејмс Бонд“, наскоро ќе оди во Србија да го снима продолжението на филмот „Нож во грбот“ од 2019 година.

Ѕвездата Даниел Крејг наскоро пристигнува во Србија

Слободен Печат - 13.05.2021

Популарниот холивудски актер Даниел Крег наскоро ќе пристигне во Србија поради потребите за снимањето на вториот дел од филмот „Knives Out“, пишува српски „ Телеграф “. Според српските медиуми, Крег би требало да пристигне во Србија на есен.

Даниел Крег ќе снима филм во Грција и Србија

Кајгана - 12.05.2021

Ѕвездата од „James Bond“ филмовите наскоро доаѓа на Балканот каде треба да почне снимањето на вториот дел од „Knives Out“. Како што пренесуваат српските медиуми, снимањето е закажано за 28 јуни во Грција, по што екипата на есен треба да дојде во ...

„Џејмс Бонд“ пристигнува во Србија

Локално - 12.05.2021

Актерот Даниел Крег, кој е најпознат по улогата на Џејмс Бонд, доаѓа во Србија. Холивудската sвезда ќе ја посети Србија по повод снимањето на вториот дел од филмот „Нож во грбот“, продолжението на хитот од 2019 година.