TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Автомобил „се избања“ на охридска плажа, го вадеа со багер

Слободен Печат - 28.06.2022

Автомобил „Тојота“ денеска заврши во Охридското Езеро на една од плажите, објави „НоваТВ“. На снимката која ја објави порталот се гледа како со багер, автомобилот се извлекува од езерото. Засега нема информации за тоа како автомобилот завршил во ...

(видео) И АВТОМОБИЛ „СЕ ИЗБАЊА“ ВО ОХРИДСКО: Како влегла тојотата в езеро не се знае, а за излегување беше употребен ...

Денешен - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во водите на Охридското Езеро на една од плажите, објави порталот НоваТВ. На видеото што е објавено се гледа вадењето на автомобилот со багер на една од охридските плажи.

Автомобил заврши во Охридското Езеро

Фокус - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското Езеро на една од плажите, објави порталот ...

ВИДЕО: Автомобил заврши во Охридско езеро

Press24 - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“. На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Засега не познати причините како автомобилот завршил во водите на ...

(ВИДЕО) Автомобил заврши во Охридското езеро, по што го извлекоа со багер

Фактор - 28.06.2022

Aвтомобил на една од охридските плажи заврши во езерото. Потоа со багер возилото го извадија на плажата. Неколку луѓе набљудуваа што се случува со автомобилот. Сепак, станува збор за несекојдневен настан.

Автомобил заврши во Охридското Езеро

Скопје24 - 28.06.2022

Денес во пладневите часови се случуваше несекојдневна ситуација за туристите како и за жителите во најпознатата македонска туристичка атракција, градот Охрид. Автомобил марка Тојота Јарис на една од охридските плажи падна во езерото поради ...

Возило „слета“ во Охридското езеро (ФОТО)

Локално - 28.06.2022

Нов несекојдневен настан во Охридското езеро, откако автомобил завршил во водите, после невнимание на возач. Како што може да се види од фотографијата, автомобилот се извлекува со багер, а околните капачи и минувачи ја следат ситуацијата.

Драма во Охрид: Автомобил заврши во езерото, го извлекуваа со багер

4NEWS - 28.06.2022

Вистинска драма попладнево се случуваше во најпознатата македонска туристичка атракција, градот Охрид. Имено автомобил марка Тојота Јарис на една од охридските плажи заврши во езерото поради невнимание на возачот.

(ВИДЕО) Автомобил заврши во Охридско, па го влечеа со багер

Скопје1 - 28.06.2022

Вистинска драма попладнево се случуваше во најпознатата македонска туристичка атракција, градот Охрид. Имено автомобил марка Тојота Јарис на една од охридските плажи заврши во езерото поради невнимание на возачот.

(Видео) Автомобил заврши во охридско езеро, го извлекуваа со багер

Нова ТВ - 28.06.2022

Попладнево се случуваше драма во градот Охрид. Имено автомобил марка Тојота Јарис на една од охридските плажи заврши во езерото поради невнимание на возачот. Автомобилот потоа со багер беше извлекуван од езерото на ...

Автомобил заврши во Охридско Езеро | ВИДЕО

Сител - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“. На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Засега не познати причините како автомобилот завршил во водите на ...

ВИДЕО: „Тојота“ заврши во Охридско езеро

Курир - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“. На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Засега не познати причините како автомобилот завршил во водите на ...

(ВИДЕО) „Тојота“ заплива во Охридско Езеро

Нетпрес - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“. На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Засега не познати причините како автомобилот завршил во водите на ...

(Видео) Автомобил заврши во Охридското езеро, го извлекуваа со багер

Точка - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“. На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Неколку луѓе набљудуваа што се случува со автомобилот..

Автомобил заврши во Охридското Езеро

Либертас - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското Езеро на една од плажите, објави порталот ...

Автомобил заврши во Охридско Езеро (ВИДЕО)

24Инфо - 28.06.2022

Автомобил марка „тојота“ заврши во Охридското езеро на една од плажите, објави порталот „НоваТВ“. На видеото се гледа како со багер возилото се извлекува од една од плажите. Засега не познати причините како автомобилот завршил во водите на ...