TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бујна манекенка позира скоро гола и му се спротиставува на коронавирусот

Машки магазин - 06.04.2020

Убавата бујна манекенка и инфлуенсерка Деми Роуз ги поминува деновите во изолација. Во моментов најмногу и недостасуваат патувања. Сепак, тоа не ја спречува да споделува голи фотографии со 13 милиони следбеници на Инстаграм.

ФОТО: Сонува да биде во врска со фудбалер, но зошто никој не и се јавил?

Sport M - 06.04.2020

Деми Роуз сонува да има момче фудбалер, но за чудо ниту еден досега не и се јавил да и понуди и да ја однесе на состонаок. Таа е модел, или поточно речено инфлуенсерка, објавува често на Инстаграм, а вниманието го привлекува со разголените ...

Познатата Британка позираше во креација која едвај ги задржа нејзините гради

Попара - 06.04.2020

Деми Роуз продолжува со објавување на провокативни и предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи. Манекенката која се прославила во светот благодарение на бујните облини, во изолација времето го поминува со објави на социјалните мрежи, како за ...

Деми Роуз позираше во креација која едвај и ги задржа градите

Нетпрес - 07.04.2020

Деми Роуз продолжува со објавување на провокативни и предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи. Манекенката која се прославила во светот благодарение на бујните облини, во изолација времето го поминува со објави на социјалните мрежи, како за ...