TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Таткото ја напуштил мајка ѝ во четвртиот месец од бременоста: Инспиративната животна приказна на Наоми Кемпбел

Фактор - 26.02.2021

Многумина не можат да претпостават колку години има оваа позната модна икона и каква инспиративна приказна крие нејзиниот живот Принцезата на модната писта од деведесеттите години, Наоми Кембел во мај ќе наполни 51 година но малкумина се осмелуваат ...

Наоми Кемпбел позираше гола во Африка, а сите фотографии носат силна порака! ФОТО

+инфо - 26.02.2021

Светскиот супермодел Наоми Кемпбел повторно го „пресече“ светот и покажа дека е неприкосновена, дури и на 50-годишна возраст, кога позираше за насловната страница на списнието „ај-Ди“ во Кенија.

Наоми Кембел позираше гола: „Вистинската убавина е во Африка“

Локално - 25.02.2021

Англиската манекенка Наоми Кембел повторно го „покоси“ светот и покажа дека е неприкосновена, дури и на 51 година откако позираше за насловната страница за списанието i-D во Кенија. Поранешниот топ модел и поранешен ангел на Викторија Сикрет се ...

Наоми Кембел позираше топлес во Африка

Кајгана - 25.02.2021

Манекенката Наоми Кембел уште еднаш покажа дека изгледа неверојатно и на 51-годишна возраст. Таа позираше за насловната на списанието i-D во Кенија. Поранешниот топ модел покажа дека изгледа совршено и младолико.

ФОТО | Наоми Кембел со моќна порака од најновата фотосесија: „Мислам дека луѓето сега навистина ќе сфатат дека ...

Слободен Печат - 25.02.2021

Англиската манекенка Наоми Кембел (50) повторно покажа дека е незаменлива и на 51 година додека позираше за насловната страница на магазинот „i-D“. Поранешниот топ модел и поранешен ангел на „Victoria’s Secret“се соблече за потребите на снимањето и ...

Наоми Кембел позираше топлес во Африка, со силна порака кон светот

MTM - 25.02.2021

Англиската манекенка Наоми Кембел (50) повторно покажа дека е неприкосновена дури и на возраст од 51 година, кога позираше за насловната страница на едно списание во Кенија. Поранешниот топ-модел и поранешен ангел на „Викторијас сикрет“ се соблече ...

Наоми Кембел позираше гола во Африка, но сите овие фотографии носат многу силна порака!

Попара - 25.02.2021

Англиската манекенка Наоми Кембел (50) повторно го пресече светот и покажа дека е неприкосновена, дури и на 51 година кога позираше за насловната страница на едно списание во Кенија. Поранешниот топ модел и поранешен ангел на Викторија Сикрет се ...

(ФОТО) Наоми Кембел со голи гради упати силна порака кон светот

iPortal - 25.02.2021

Англиската манекенка Наоми Кембел повторно покажа дека е неприкосновена дури и на возраст од 51 година, кога позираше за насловната страница на едно списание во Кенија. Поранешниот топ-модел и поранешен ангел на „Викторијас сикрет“ се соблече топлес ...