TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Фрлила око“ на зафатено момче: Анџелина Џоли најде нова љубов!?

Точка - 22.07.2019

По веста дека славниот холивудски пар конечно “ги закопа секирите“, во светските медиуми одекна веста дека актерката Анџелина Џоли пронашла ново момче. Како што пренесуваат светските медиуми, станува збор за телохранителот кој го запознала на ...

Нова романса на повидок: Џоли вљубена во зафатен телохранител?

Таратур - 22.07.2019

Во американските медиуми како бомба одена веста дека во приватниот живот на Анџелина Џоли постои нов маж. Наводно станува збор за телохранител кој е во љубовна врска со друга девојка, а кого Џоли го запознала на снимањето на филмот „Those Who Wish ...

Анџелина Џоли заљубена во зафатен телохранител: Неговата девојка ги фатила

Женски магазин - 22.07.2019

Откако постигна договорот за старателство над децата со поранешниот сопруг Бред Пит, се чини дека актерката Анџелина Џоли се опушти и започна романса, пишува американскиот таблоид „Enquirer“.

Анџелина Џоли вљубена во телохранителот, неговата девојка влетала на снимањето!

+инфо - 22.07.2019

Изворот тврди дека ги видела и неговата девојка после што следувал комплетен хаос. Режисерот на филмот за гореспоменатиот таблоид опишал дека Џоли се „залепила“ за телохранителот и дека се однесувала како вљубена тинејџерка.

Бред и Анџелина се договорија

Канал5 - 21.07.2019

После повеќемесечни судски парници, најпознатиот поранешен холивудски пар конечно успеа да се договори околу старателството над децата. Иако Анџелина со месеци го кочеше финалниот развод, овој пат таа попушти со дозволи децата целото лето да го ...

Крај на судската сага: Анџелина Џоли „пушти срце“

Убавина и Здравје - 21.07.2019

Славната холивудска двојка Бред Пит (55) и Анџелина Џоли (44) конечно успеа да се договори за старателството над нивните шест деца по влечкањето низ судниците во времетраење од две и пол години.

Ги закопаа „воените секири“: Анџелина Џоли и Бред Пит конечно постигнаа договор околу старателството на децата

Вистина.мк - 21.07.2019

Популарниот холивудски пар Анџелина Џоли и Бред Пит постојано се актуелни во медиумите поради нивниот развод и старателството на децата. Како пишуваат медиумите, по шестмесечна расправија Џоли и Бред конечно се договориле околу старателстовото.

Анџелина Џоли е вљубена во туѓ маж!

Слободен Печат - 21.07.2019

Сопругата на телохранителот ги видела заедно и му се заканила со развод, раскажал изворот. Откако конечно се договори со Бред Пит околу старателството на децата, Анџелина Џоли најде време и за малку романтика.

Анџелина Џоли има ново момче?!

ЗаЗабава - 22.07.2019

По веста дека славниот холивудски пар конечно “ги закопа секирите“, во светските медиуми одекна веста дека актерката Анџелина Џоли пронашла ново момче. Како што пренесуваат светските медиуми, станува збор за телохранителот кој го запознала на ...

Дали конечно се договорија?

Таратур - 22.07.2019

Судската „битка“ меѓу своевремено најпознатиот холивудски брачен пар – Анџелина Џоли и Бред Пит, која со месеци се водеше на судските парници, изгледа дојде до својот крај откако веројатно холивудските ѕвезди успеаја да се договорат околу ...

Падна договор – Бред Пит и Анџелина Џоли конечно се смирија

Убавина и Здравје - 22.07.2019

Популарниот холивудски пар Анџелина Џоли и Бред Пит постојано се актуелни во медиумите поради нивниот развод и старателството на децата. Како пишуваат медиумите, по шестмесечна расправија Џоли и Бред конечно се договориле околу старателстовото.