TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за вторник (18. февруари 2020)

ТВ21 - 18.02.2020

ОВЕН Работа: Доколку сте планирале да се посветите на приватната работа и важните одлуки на тоа поле, денеска ви е поволен денот. Љубов: Многу сте вљубени и посветени на саканата личност. Се очекува поволен ден за љубов. Здравје: Висок притисок.

Дневен хороскоп за вторник, 18.02.2020:Потребно ви е нечие искрено разбирање и емоционална поддршка – нема причина да ...

Екран - 18.02.2020

Овен Љубов: Вие сте расположени за нова романса и не ги криете вашите намери. Сакате да остварите сè во вашето срце и душа. Работа: Интересните идеи што им ги предлагате на своите соработници ја потврдуваат вашата оригиналност во размислувањето и ...

Дневен хороскоп

iPortal - 22.03.2020

Овен Ви доаѓа значително подобрување на работа. Можете да се надевате на убави промени. Ако имате проблеми во комуникацијата со саканата личност, денеска е совршен момент да ги решите. Омалаксани сте.

Дневен хороскоп за 17. февруари 2020 година

Канал5 - 17.02.2020

Дневен хороскоп за понеделник ,17. февруари 2020 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Фазата на надмудрување со заедничките емоции ќе продолжи.Можеби сето тоа ве заморува. Дистанцирајте се. Кариера Би можело да дојде до недоразбирање на некои ваши ...

Дневен хороскоп за понеделник (17. февруари 2020)

ТВ21 - 17.02.2020

ОВЕН Работа: Пред вас е нова работна понуда која би можела да ви се чини многу интересна. Љубов: Се надевате на средба со личност која во вас буди силни чувства. Наскоро ве очекуваат нови љубовни промени. Здравје: Проблеми со желудник.

Дневен хороскоп за понеделник, 17.02.2020: Различните проблеми што ве придружуваат можат да се решат на елегантен начин ...

Екран - 17.02.2020

Овен Љубов: Внимателно анализирајте нечија приказна, за да ги раберете емоционалните дилеми со кои се соочувате. Работа: Неизбежна е средба со една личност и предизвикува повод за остар деловен дијалог.

Неделен хороскоп 17.02.2020 до 23.02.2020

Денар - 17.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Mожно е моментално на работен план да дојде до судир на желбите и можностите. Обидете се да го рационализирате тоа што го сакате. ЉУБОВ: Многу интересна недела и за слободните и за зафатените Овни.

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Еден знак во одлична форма, друг во проблеми

Хаштаг - 17.02.2020

Овен Оваа недела ќе имаш некои промени на училиште. Те очекува период во кој ќе имаш нова можност за соработка. На полето на љубовта те очекуваат несогласувања со саканата личност. Бик Пред тебе е период во кој ќе имаш проблеми со концентрацијата.

Неделен хороскоп за 17. до 24. февруари 2020 година

Канал5 - 16.02.2020

Неделен хороскоп за периодот од понеделник, 17. до 24. февруари 2020 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Ќе се чивствувате доволно сигурни во својата врска. ќе бидете подготвени на секакви лудувања , па и на ризик , зашто знаете дека саканата ...

Дневен хороскоп за 16. февруари 2020 година

Канал5 - 16.02.2020

Дневен хороскоп за недела, 16. февруари 2020 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Со саканата личност ќе се обидете да изведете нешто ново во сексот. И на двајцата ќе ви биде мило за тоа. Кариера Ќе се уверите сдека вложувачите се сосема подготвени за ...

Дневен хороскоп за понеделник (17 февруари 2020)

Нетпрес - 17.02.2020

ОВЕН Работа: Пред вас е нова работна понуда која би можела да ви се чини многу интересна. Љубов: Се надевате на средба со личност која во вас буди силни чувства. Наскоро ве очекуваат нови љубовни промени. Здравје: Проблеми со желудник.

Дневен хороскоп

Press24 - 08.03.2020

ОВЕН Работа: Полека ги решавате проблемите кои од порано ви претставувале кочници. Љубов: Ве очекува познанство со личност која ќе покаже дека има кон вас искрени чувства. Здравје: Поволен ден за рекреација.