TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Млада скопјанка пронајдена мртва во нејзиниот дом

Слободен Печат - 30.09.2022

Вчераутро во скопската населба Кисела Вода било пронајдено телото на 30-годишна скопјанка, која починала во нејзиниот дом, соопшти МВР. На местото бил извршен ...

Почина скопјанец, телото дадено за обдукција

Курир - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 11:27 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во близина на објект во изградба на бул.„Киро Глигоров“ починал Р.А.(63) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а ...

30-годишна жена пронајдена почината во стан во Скопје

ТВ21 - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Пронајдена млада почината скопјанка во сопствениот дом

Press24 - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Во стан во Скопје пронајдена почината 30-годишна жена

4NEWS - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Во стан пронајдена почината 30-годишна скопјанка

А1 On - 30.09.2022

На 29.9.2022 во 8.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

ТРАГЕДИЈА: 30-годишна скопјанка пронајдена почината!

Курир - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08:30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

30-годишна скопјанка пронајдена почината во стан

Скопје инфо - 30.09.2022

Млада скопјанка пронајдена почината во стан. На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје.

Пронајдена млада почината скопјанка во сопствениот дом

Либертас - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Млада скопјанка пронајдена почината во својот дом

Макфакс - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Млада скопјанка пронајдена почината

Локално - 30.09.2022

Безживотно тело на млада скопјанка пронајдено во стан во Кисела Вода, информираат од МВР. На 29.09.2022 во 08:30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје.

Скопјанец починал во близина на објект во изградба

Скопје инфо - 30.09.2022

Скопјанец починал во близина на објект во изградба во Скопје. На 29.09.2022 во 11.27 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во близина на објект во изградба на бул.„Киро Глигоров“ починал Р.А.(63) од Скопје.

Девојка од Кисела Вода пронајдена мртва во својот дом

24Инфо - 30.09.2022

Вчера во 08:30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Млада скопјанка пронајдена мртва во својот дом, се врши обдукција

Република - 30.09.2022

Вчера во 08:30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Пронајдена почината 30-годишна скопјанка

МКД - 30.09.2022

Вчера во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Млада скопјанка пронајдена мртва во својот дом

Lider - 30.09.2022

Вчера во 08:30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Скопјанец починал во близина на објект во изградба

Независен - 30.09.2022

Скопјанец починал во близина на објект во изградба во Скопје. На 29.09.2022 во 11.27 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во близина на објект во изградба на бул.„Киро Глигоров“ починал Р.А.(63) од Скопје.

Млада скопјанка пронајдена почината во својот дом

Точка - 30.09.2022

На 29.09.2022 во 08.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

30 годишна Скопјанка пронајдена почината во нејзиниот дом

MakPress - 01.10.2022

Вчера во 08:30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...