TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО (18+) | ОВА Е ВИСТИНСКИ ХИТ! Погледнете како сопругот ја фаќа својата жена за време на прељуба – швалерот гол ...

Во Центар - 03.06.2023

Руските медиуми јавуваат за урнебесна драма што се одвивала на петтиот кат од станбена зграда во рускиот град Липек , град кој има половина милион жители, а медиумите објавија и видео-снимка од гол маж како бега од станот – преку балкон.

Бега од љубоморен маж преку балкон на петти кат, но потоа го стигнаа лутите соседи (ВИДЕО)

Канал5 - 03.06.2023

Руските медиуми јавуваат за урнебесната драма што се одвивала на петтиот кат од станбена зграда во рускиот град Липек со половина милион жители, а вклучува и видео од гол маж кој бега од станот - преку балкон.

ВИДЕО: Гол бегаше од балконот на петтиот кат, а потоа гневните соседи го начекаа да го тепаат

А1 On - 02.06.2023

Руските медиуми јавуваат за урнебесната драма што се одвивала на петтиот кат од станбена зграда во рускиот град Липетск со половина милион жители, а вклучува и снимка од гол маж како бега од станот – преку балкон.