TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“ и манекенка на Версаче обвинета дека украла блуза од 28 долари

Попара - 05.02.2023

Американската актерка Клои Чери се прослави со улогата на Феј во телевизиската серија „Еуфорија“, а пред да започне конвенционална актерска кариера, сними повеќе од двесте филмови за возрасни под уметничкото име Chloe Couture.

Холивудска актерка е уапсена- украла маица од 28 долари (ВИДЕО)

Канал5 - 05.02.2023

Американската актерка Клои Чери е уапсена поради кражба на маица од 28 долари. Младата актерка, позната по улогата во популарната серија на HBO Euphoria, е снимена на 27 декември во трговски центар во Ланкастер, Пенсилванија, како влегува во кабина ...

Можеби е клептоманка: Сите се чудат зошто младата актерка Клои Чери украла маица од 28 долари

Еспресо - 05.02.2023

Младата актерка Клои Чери, позната по улогата во популарната серија на HBO Euphoria, била фатена во кражба. Таа била снимена во трговски центар во Ланкастер, Пенсилванија, како влегува во кабина облечена во маица од Moda International, а подоцна ...

Поради кражба на маица вредна 28 долари уапсена е актерката Клои Чери

Репортер - 05.02.2023

Американската актерка Клои Чери е уапсена поради кражба на маица вредна 28 долари. Младата актерка, позната по улогата во популарната серија на НБО „Еуфориа“, беше снимена на 27 декември во трговски центар во Ланкастер, Пенсилванија, како влегува на ...