TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Падна авион Ф-4 на грчката воена морнарица

Бизнис Вести - 30.01.2023

Авион Ф-4 фантом на грчката воена морнарица, утрово паднал во Јонското море, а во тек е потрага по двајцата пилоти, објавија грчките медиуми. Според новинската агенција АНА-МПА, авионот што полетал во 10.15 часот утрово од градот Андравида во ...

Падна авион Ф-4 на грчката воена морнарица

Бриф

Падна авион Ф-4 на грчката воена морнарица

Курир

Се урна авион на грчката воена морнарица

Фокус

Падна авион Ф-4 на грчката воена морнарица

Република

Падна авион Ф-4 на грчката воена морнарица

Опсервер

Падна авион F-4 на грчката воена морнарица

Кајгана

Сител +инфо 24Инфо 24 Вести MakPress