TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

После тричасовната оргија, Вокер нападнат од проститутката

Вечер - 09.04.2020

Каил Вокер е во центарот на фудбалското внимание откако поради дружба со две проститутки ги прекршил правилата за самоизолација. Големиот скандал пред два дена беше објавен во сите англиски медиуми кои пак сега тврдат дека фудбалерот на Манчестер ...

Ќерката на покојниот актер објави емотивно видео со својот татко (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 09.04.2020

Медоу Вокер, ќерка на трагично загинатиот холивудски актер Пол Вокер , објави досега невидено видео од својот татко, кој ги воодушеви многубројните обожаватели на ѕвездата на „Брзи и бесни“.

Ќерката на трагично настраданиот актер сподели досега необјавено видео од својот татко (ВИДЕО)

Слободен Печат - 08.04.2020

Ќерката на ѕвездата од филмот „Брзи и бесни“ Пол Вокер, Медоу објави видео од својот татко кој никој досега не го видел. На снимката се гледа како таа го изненадила во текот на една посета.

Ќерката на трагично настраданиот актер објавила досега невидено видео од него

+инфо - 08.04.2020

Медоу Вокер одушеви илјадници фанови на нејзиниот трагично загинат татко Пол Вокер, кои ја следат на Инстаграм. Ќерката на актерот Пол Вокер објави снимка од нејзиниот татко на својот профил која никој досега не ја видел.

Дефанзивецот на Манчестер Сити, Вокер поради оргија со проститутки во изолација казнет со 283 000 евра

Канал5 - 08.04.2020

Бекот на англискиот премиерлигаш Манчестер Сити Кајл Вокер скапо ќе го чини дружењето во карантин со две проститутки, одличниот дефанзивец останува и без место во репрезентацијата. Поради оргиите во изолација за време на епидемијата од коронавирус ...

Ќерката на трагично настраданиот актер објавила досега невидено видео од него

Точка - 08.04.2020

Ќерката на ѕвездата на филмовите “Fast & Furious” – Пол Вокер, Медоу, објавила видео од својот татко кое досега никој не го видел. На снимката се гледа како таа го изненадува во текот на една посета.

ФОТО: Ѕвезда на Манчестер Сити го „прекршил“ карантинот и направил забава со проститутки

Sport M - 07.04.2020

Фудбалерот на Манчестер Сити и репрезентацијата на Абглија Кајл Вокер ги прекршил правилата за карантин во време на пандемијата со коронавирусот и во својот стан повикал проститутки. Вокер и негов пријател поканиле две проститутки пред неколку дена, ...

Додека Саутгејт е селектор, Вокер да заборави на повик за репрезентацијата

Локално - 07.04.2020

Долгогодишниот играч на репрезентацијата и еден од најискусните фудбалери на кои Герет Саутгејт сметаше многу, очигледно ја заврши кариерата во дресот на Англија. Барем за некое време. Поради нарушени правила околу изолацијата, Кајл Вокер може да ...

Спомени кои расплакуваат: Ќерката на Пол Вокер објави досега невидено видео со покојниот актер

Курир - 08.04.2020

Ќерката на ѕвездата на филмовите “Fast & Furious” – Пол Вокер, Медоу, објави видео од својот татко кое досега никој не го видел. На снимката се гледа како таа го изненадува во текот на една посета.

„Видеото ме расплака“: Ќерката на трагично починатата ѕвезда од „Брзи и бесни“, објави досега невидена снимка од својот ...

Вистина.мк - 09.04.2020

Ќерката на ѕвездата на филмовите “Fast & Furious” – Пол Вокер, Медоу, објавила видео од својот татко кое досега никој не го видел. На снимката се гледа како таа го изненадува во текот на една посета.