TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ваги-љубовта ви е во криза, за Водолиите пристигнува лоша вест: Неделен хороскоп за 27 март-2 април

Женски магазин - 27.03.2023

Овен Ќе бидете многу напнати бидејќи некои работи не одат како што очекувате поради влијанието на Марс. Во следните неколку дена внимавајте што зборувате за другите. Бик Неделава се работи за решавање на љубовна ситуација, особено ако за партнер ...

СЛЕДУВА ТРАНСФОРМАЦИJA: По 225 години Плутон е во Водолиja, а тоа значи вртење нов лист

Вечер Прес - 26.03.2023

Иако Плутон е преименуван од планета во џуџеста планета, интензитетот на влијание во астролошка смисла нема никаква врска со нејзината големина. Ако сте еден од хороскопските знаци кои најверојатно ќе бидат погодени од Плутон, тогаш подгответе се за ...

АКО СТЕ МЕЃУ ОВИЕ 7 ЗНАЦИ, ВНИМАВАЈТЕ: Марс во РАК носи ХАОС, а еве на кого ќе му биде НАЈТЕШКО!

Во Центар - 25.03.2023

На 25 март планетата Марс конечно го напушта знакот Близнаци и преминува во знакот на емотивниот Рак каде ќе остане до 20 мај. Марс остана во знакот Близнаци скоро седум месеци и ова беше многу интересен период за сите оние луѓе кои требаше добро да ...

Плутон по 225 години влезе во Водолија и за овие четири хороскопски знаци ќе донесе драматични промени

Слободен Печат - 26.03.2023

Иако Плутон е преименуван од планета во џуџеста планета, интензитетот на влијанието во астролошка смисла нема никаква врска со нејзината големина. Ако сте еден од хороскопските знаци кои најверојатно ќе бидат под влијание на Плутон, тогаш подгответе ...

Неделен хороскоп: Најголемата среќа досега го чека еден знак

Хаштаг - 27.03.2023

Овен Ќе бидете многу напнати бидејќи некои работи не одат како што очекувате поради влијанието на Марс. Во следните неколку дена внимавајте што зборувате за другите. Бик Неделава се работи за решавање на љубовна ситуација, особено ако за партнер ...