Predstavnici Stranke slobode i pravde (SSP) i Srbija centar (Srce) ukazalil su danas, uoči sednice Skupštine grada na čijem je dnevom redu rebalans budžeta, da Beograd očigledno vode "ćaci kadrovi", uz poruku vlastima da će uskoro "odgovorati za svaki pronevereni dinar, šatan ...
``Gde su pare Beograđana, na šta troše naš novac. Ovo je drugi rebalans u junu, da li ćemo svaki mesec da imamo po neki. Troše na projekte kao što je `Pametan grad`, za nekakve kamere, nekakve softvere. Kad će da objasne Beograđanima šta je taj projekat - da li je to neki ...