TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Умерено облачно време со изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи

ТВ21 - 14.05.2021

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Локално ќе има појава на изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ветер од западен правец, поизразен во западните подрачја, информираат од Управата за ...

Умерено облачно време со изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи

Независен

Временската прогноза нема да ви се допадне: Нестабилност со пороен дожд и грмежи

Курир

Умерено облачно време со изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи

Скопје инфо

Умерено облачно време со изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи

24Инфо

Умерено облачно време со изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи

Канал5

Умерено облачно време со изолирана нестабилност со пороен дожд и грмежи

Frontline

Опсервер Либертас Вечер Прес Press24 Centar MakPress