TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сакале да бидат како „Спајдермен“ па дозволиле да ги касне црна вдовица

Кумановски м. - 28.05.2020

Тројца браќа едвај го преживале каснувањето на смртоносниот пајак во обид да ги добијат супермоќите на „Спајдермен“ Тројца браќа на возраст од осум до 12 години завршија во болница во Боливија, откако биле каснати од смртоносен пајак.

Деца натерале опасен пајак да ги касне за да добиеле сила како Спајдермен , завршиле во болница

Канал5 - 27.05.2020

Необичната приказна, со среќен крај, доаѓа од Боливија, каде тројца браќа завршиле во болница поради убод од опасниот пајак црна вдовица. Момчињата на возраст од осум до 12 години го нашле смртоносниот пајак додека чувале кози недалеку од селото ...

Ја натерале Црна вдовица да ги касне за да бидат силни како Спајдермен

ММС - 27.05.2020

Три братчиња стари од осум до 12 години завршиле во болница откако ги каснал смртоносен пајак. Децата, кои во Боливија чуваат кози, нашле пајак и се обиделе да добијат моќ од нивниот омилен суперхерој Спајдермен и го испровоцирале пајакот да ги ...

Деца натерале опасен пајак да ги касне за да добиеле сила како Спајдермен , завршиле во болница

iPortal - 27.05.2020

Необичната приказна, со среќен крај, доаѓа од Боливија, каде тројца браќа завршиле во болница поради убод од опасниот пајак црна вдовица. Момчињата на возраст од осум до 12 години го нашле смртоносниот пајак додека чувале кози недалеку од селото ...

Три деца испровоцирале пајак „црна вдовица“ да ги касне за станеле моќни како Спајдермен

Таратур - 28.05.2020

Три момчиња, браќа, на возраст од 8 до 12 години, во Боливија, нашле смртоносен пајак „црна вдовица“ додека чувале кози недалеку од селото Чајанта лоцирано во регионот Потоси на Андите. Тие го испровоцирале пајакот да ги касне, со надеж дека така ќе ...